Король мавп 2014
DVDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Китай, Гонконг
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Чін Поу-Соі
В ролях:
Джо Чень, Чоу Юнь-Фат, Пітер Хо, Келвін Чен Ка-Синь, Аарон Квок, Ітянь Хай, Келлі Чен, Едді Чун Сіу-фай, Цзитун Ся, Донні Йен
Формат:
mp4, 3gp

Король мавп 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Король мавп 2014 українською мовою

Серед великих ліанових заростей і тінистих галявин щосили кипить життя. Тут мешкають найрізноманітніші представники фауни. Найвеличніші з них і найбільш нахабні - це мавпи. І, як в кожному царстві, у них теж є свій лідер - король мавп Сунь Укун. Згідно з китайською легендою, всіх мавп цієї місцевості прийнято називати одним ім'ям - Сунь. А оскільки їх король, як прабатько, найстарший, то ... Він дуже сильно здивований своїм віком. Його лякають наближаються роки і смерть.

Для нього залишається лише один вихід - шукати безсмертя. І ось він вирушив у далеку подорож, крізь водні простори і земні проблеми прямо в підземний світ. По дорозі король навчався магії у даоського ченця, був в підводному царстві у Морського Дракона, там же прихопив чарівний костюм і палиця. У підземний світ він, звичайно, потрапив, тільки такого галасу там наробив! Сунь Укун викреслив своє ім'я з Книги Мертвих, а все одно помер, хоч і пізніше, ніж передбачалося з надання. Хто знає, адже якби він не жив тільки в своє задоволення, то може і залишив би після себе розумного спадкоємця.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Король мавп 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Король мавп 2014
Король мавп 2014
Король мавп 2014
Король мавп 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*