» » Король мавп 2014
Король мавп 2014
Рік:
Країна:
Китай, Гонконг
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Чін Поу-Соі
В ролях:
Джо Чень, Чоу Юнь-Фат, Пітер Хо, Келвін Чен Ка-Синь, Аарон Квок, Ітянь Хай, Келлі Чен, Едді Чун Сіу-фай, Цзитун Ся, Донні Йен

Король мавп 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Король мавп 2014 українською мовою

Серед великих ліанових заростей і тінистих галявин щосили кипить життя. Тут мешкають найрізноманітніші представники фауни. Найвеличніші з них і найбільш нахабні - це мавпи. І, як в кожному царстві, у них теж є свій лідер - король мавп Сунь Укун. Згідно з китайською легендою, всіх мавп цієї місцевості прийнято називати одним ім'ям - Сунь. А оскільки їх король, як прабатько, найстарший, то ... Він дуже сильно здивований своїм віком. Його лякають наближаються роки і смерть.

Для нього залишається лише один вихід - шукати безсмертя. І ось він вирушив у далеку подорож, крізь водні простори і земні проблеми прямо в підземний світ. По дорозі король навчався магії у даоського ченця, був в підводному царстві у Морського Дракона, там же прихопив чарівний костюм і палиця. У підземний світ він, звичайно, потрапив, тільки такого галасу там наробив! Сунь Укун викреслив своє ім'я з Книги Мертвих, а все одно помер, хоч і пізніше, ніж передбачалося з надання. Хто знає, адже якби він не жив тільки в своє задоволення, то може і залишив би після себе розумного спадкоємця.

Кіно Король мавп 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Король мавп 2014
Король мавп 2014
Король мавп 2014
Король мавп 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*