» » Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Рік:
2002 рік
Країна:
США, Німеччина, Бельгія
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Чак Рассел
В ролях:
Грант Хеслов, Роджер Ріс, Келлі Ху, Стівен Бренд, Бернард Хілл, Майкл Кларк Дункан, Дуейн Джонсон, Пітер Фачінеллі, Бренском Річмонд, Ральф Меллер
Формат:
mp4, 3gp

Цар Скорпіонів 2002 дивитися онлайн

Опис фільму Цар Скорпіонів 2002 українською мовою

5 тисяч років тому сталася ця історія, тоді ще не були зведені єгипетські піраміди. У кінокартині йдеться про владного і нещадного воєначальника Мемнона. Його головною метою є захоплення пустелі і поневолення всіх людей, що живуть на її території. Він здійснює збройні набіги на жителів і стає переможцем всіх битв. При цьому воїну допомагає його ясновидець, який дає настанови і слушні рекомендації. Він прагне бути єдиним правителем над усіма народами.

Однак залишається одне поселення, яке не бажає здаватися і готово протистояти узурпатора до кінця. Люди шукають сміливця, що погодиться вступити в сутичку з Мемнона і перемогти його. Начулися про Метаес і його успіхи в битвах, вони просять його стати на їхній бік. Молода людина вирішує почути прохання і відправляється виконувати це небезпечне завдання. Він наділений кмітливістю і хитрістю, завдяки цьому йому вдається пробратися у фортецю супротивника. Там він зміг з'ясувати, хто є провидцем. Ним виявилася прекрасна дівчина. Йому потрібно виманити завойовника з його фортеці. Для цього він викрадає і забирає з собою ясновидицю Кассандру. Метаес не має наміру здаватися і зі спритністю уникає всіх пасток. Воїн готовий на все, щоб розправитися з завойовником.

Кіно Цар Скорпіонів 2002 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*