» » Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Рік:
2002 рік
Країна:
США, Німеччина, Бельгія
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Чак Рассел
В ролях:
Грант Хеслов, Роджер Ріс, Келлі Ху, Стівен Бренд, Бернард Хілл, Майкл Кларк Дункан, Дуейн Джонсон, Пітер Фачінеллі, Бренском Річмонд, Ральф Меллер
Формат:
mp4, 3gp

Цар Скорпіонів 2002 дивитися онлайн

Опис фільму Цар Скорпіонів 2002 українською мовою

5 тисяч років тому сталася ця історія, тоді ще не були зведені єгипетські піраміди. У кінокартині йдеться про владного і нещадного воєначальника Мемнона. Його головною метою є захоплення пустелі і поневолення всіх людей, що живуть на її території. Він здійснює збройні набіги на жителів і стає переможцем всіх битв. При цьому воїну допомагає його ясновидець, який дає настанови і слушні рекомендації. Він прагне бути єдиним правителем над усіма народами.

Однак залишається одне поселення, яке не бажає здаватися і готово протистояти узурпатора до кінця. Люди шукають сміливця, що погодиться вступити в сутичку з Мемнона і перемогти його. Начулися про Метаес і його успіхи в битвах, вони просять його стати на їхній бік. Молода людина вирішує почути прохання і відправляється виконувати це небезпечне завдання. Він наділений кмітливістю і хитрістю, завдяки цьому йому вдається пробратися у фортецю супротивника. Там він зміг з'ясувати, хто є провидцем. Ним виявилася прекрасна дівчина. Йому потрібно виманити завойовника з його фортеці. Для цього він викрадає і забирає з собою ясновидицю Кассандру. Метаес не має наміру здаватися і зі спритністю уникає всіх пасток. Воїн готовий на все, щоб розправитися з завойовником.

Кіно Цар Скорпіонів 2002 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Царь скорпионов

Загрузка...
Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Цар Скорпіонів 2002
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*