» » Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012
Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
106 хв. / 01:46
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Роель Рейн
В ролях:
Дж.Д. Хол, Кевін «Кімбо Слайс» Фергюсон, Дейв Батіста, Віктор Уебстер, Біллі Зейн, Рон Перлман, Йохан Хельфен, Джеффрі Джуліано, Танапол Чуксріда, Бостина Крістофер
Формат:
mp4, 3gp

Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012 українською мовою

Сходження, яке повинно було, трапиться з дня на день, несло в своєму складі багато таємниць і ненависті. Матіус, головний герой, після свого відродження, був дуже сильно наляканий і хотів тільки помсти. Трон, який був під його контролем кілька мільйонів років, тепер зруйнований, точніше, його займає толі Бог, толі людина. І найголовніше, що улюблена Матіус, була жорстоко вбита, і навіть труб зуміли заховати. Незважаючи на всі ці події, головному герою вдається тримати все під контролем, і після свого переродження, він знаходить сили найманця, з якими сміливо піде в бій проти гнівного царя.

Що стосується царя, то він тепер знайшов ще більше сил, і тепер, підвладні навіть могутні примари. За допомогою цієї армії, злий тиран повалив чимало міст, і перебив найзнаменитіших воїнів. Як далі протистояти могутнім воїнам, якщо вбиваючи одного примари, він перероджується в кілька інших, в загальному, сама неймовірно сильна ланцюжок. У центрі уваги буде серйозне злочину, подолавши яке, Матіус поверне своє місце на троні, тільки, на жаль, йому не вдасться повернути колишнє, а саме любов, адже вона у нього - вічна. Можливо, йому вдасться знову полюбити, або це неможливо ?!

Кіно Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012
Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012
Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012
Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*