» » Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон 2014
Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Майк Елліот
В ролях:
Ройс Грейсі, Віктор Уебстер, Есме Бьянко, Рутгер Хауер, М. Еммет Уолш, Вілл Кемп, Еллен Холлман, Лі Гілл, Майкл Бін, Беррі Боствік
Формат:
mp4, 3gp

Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон 2014 українською мовою

Аккад завжди славився своїми воїнами, серед яких буде відомий завойовник - Матаес. Тепер, в пошуках Урни Королів, наш супер боєць, відправляється в пригоди, захопивши учня Джейзерома. Нагадаємо, що герой останній зі свого роду, і займав не останнє місце в ордені Чорного Скорпіона. Щоб відшукати впустив, необхідно буде битися з самим Алкаманом. Алкаман - чаклун, який уміє як управляти вогнем, так і ходити крізь повітря.

І ось, убивши короля-чарівника, Урна Королів повинна за законом потрапити в руки Матаеса, тільки цього не трапляється, адже учень, краде її, чим і обманює вчителя. Знаючи, що вона зраджує неземних сил, Джейзером хоче стати володарем світу, і мріє зробити з учителя раба. Але, не чекаючи більше перепон, і думаючи, що він Король, його чекає серйозне випробування: царі, для повної безпеки, створили серйозний шифр, який розгадати смертному не вдасться. Тепер, Матаес відправляється в Альмарат, ніж та перегороджує шлях учневі, адже той, в метушні, може викликати старовинних демонів, і ті, оселившись в нього, просто зжеруть і поглинуть світ. Які тільки зусилля необхідно докласти, щоб захистити людство, і не потрапити на виверти древніх царів.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Цар Скорпіонів 4: Втрачений Трон 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Царь скорпионов 4: Утерянный трон

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*