» » Чудова сімка 2016
Чудова сімка 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
132 хв. / 02:12
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Антуан Фукуа
В ролях:
Кріс Пратт, Вінні Джонс, Хейлі Беннетт, Пітер Сарсгаард, Метт Бомер, Дензел Вашингтон, Вінсент Д'Онофріо, Лі Бен-хон, Ітан Хоук, Кем Жіганде
Формат:
mp4, 3gp

Чудова сімка 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Чудова сімка 2016 українською мовою

Дії фільму відбуваються в невеликому селі. Воно розташоване далеко від міст. У цьому місці проживають порядні і справедливі люди. Вони живуть зі своєї праці. Вони трудяться день і ніч. Завдяки продуктам ремесла і живуть. Їх життя ускладнює група бандитів, яка постійно відбирає у них зароблені гроші і загрожують їхньому життю. Глава цієї банди досить жорстокий і страшний чоловік, який тримає всіх в постійному страху. Селянам дуже шкода розлучатися із заробленими працею грошима, проте життя важливіше, тому вони їх віддають. Однак терпіння жителів не вічне. Вони і так не дуже добре живуть, а тут ще поплічники Калвера забирають все майно, сильно напиваються і ґвалтують дівчат.

Так справи не повинні тривати. Як же бути далі? Скаржитися поліцейським марно, адже влада вся підкуплена. Одним з варіантів залишається покликати місцевих ковбоїв і заплатити їм грошей. На поклик жителів села приходить сімка героїв, які здатні їм допомогти. Цю сімку очолює Кріс. Він безстрашний. Спіймати злодія Калвера для нього справа честі. Герої дуже швидко розправляються з лиходіями і добираються до глави банди.

Неперевершена сімка онлайн, Чудесна сімка онлайн

Фільми 2016 онлайн

Кіно Чудова сімка 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Великолепная семерка

Чудова сімка 2016
Чудова сімка 2016
Чудова сімка 2016
Чудова сімка 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*