» » Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015
Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
02:15
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Джей Джей Абрамс
В ролях:
Адам Драйвер, Керрі Фішер, Енді Серкіс, Джон Бойега, Марк Хемілл, Харрісон Форд, Дейзі Рідлі, Оскар Айзек, Донал Глісон, Макс фон Сюдов
Формат:
mp4, 3gp

Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015 українською мовою

Занадто багато воєн було в минулому, темні сили регулярно кидали виклик воїнам світла, які не просто вступали в битви, але часто їх вигравали. Не завжди вдавалося джедаям здобути перемогу, але навіть коли вони зазнавали поразки, навіть коли вбивали когось із них, ці герої не опускали рук, вони продовжували боротися, розуміючи, що крім них ніхто не може битися з тими, хто бажає, щоб в безлічі світів запанував хаос. Ці сміливці були абсолютно впевнені, що б'ються за праве діло, тому часто вони виходили переможцями.

Не так давно закінчилася остання війна, в якій джедаї змогли здобути перемогу, але їх залишилося дуже мало. Ті, хто зміг вижити втратили багатьох друзів, але їм було відомо, що без жертв обійтися не можна. Та й результат того коштував, адже нарешті запанував мир і люди, і багато інших форм життя могли спокійно жити, ростити дітей і не боятися того, що можуть з'явитися кораблі з космосу, пілоти яких постараються убити всіх, підкоряючись наказу їх жорстокого господаря. Все ж світ протримався недовго, було створено утворення під назвою Новий Порядок, яким керував спраглий влади монстр, який пристрасно бажав, щоб йому корилися всі світи, а якщо хто смів не виконати його вимог, він тут же зникав.

Незабаром стало зрозуміло, що припинити існування Нового Порядку можуть тільки джедаї, нікому більше це не під силу, але проблема в тому, що місцезнаходження їх покрито таємницею. Лише одиницям відомо місце, де можна знайти одного з виживших воїнів світла, але зробити це не так просто. Коли ж виходить це реалізувати, перелякані жителі різних галактик раптом розуміють, що з джедаїв майже нікого не залишилося, значить, надії на порятунок немає. Але ще не все втрачено.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Звёздные войны: Пробуждение силы

Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015
Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015
Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015
Зоряні війни 7: Пробудження сили 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*