» » Три Ікси 2: Новий рівень 2005
Три Ікси 2: Новий рівень 2005
DVDRip
Рік:
2005 рік
Країна:
Час:
101 хв. / 01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Лі Тамахорі
В ролях:
Семюел Л. Джексон, Санні Мабрі, Нона Гей, Пітер Штраусс, Айс Кьюб, Віллем Дефо, Майкл Руф, Скотт Спідман, Джон Глісон Конноллі, Іксзібіт
Формат:
mp4, 3gp

Три Ікси 2: Новий рівень 2005 дивитися онлайн

Опис фільму Три Ікси 2: Новий рівень 2005 українською мовою

На секретний об'єкт АНБ скоєно напад. Загін нападників володіє технологіями, що перевищують можливості агентства національної безпеки. Убито шістнадцять співробітників. Президент скасовує збори міністрів і заявляє, що буде прийнятий новий закон про збройні сили. У кінострічці «Три ікси 2: Новий рівень» (2005), розповідається, яким способом буде усунуто загрозу країні.

Агент Огастус Гіббонс наймає нового ХХХ агента, колишнього раніше в підпорядкуванні, Даріуса Стоуна. Відбуває дев'ятирічний термін, в секретному виправній установі, для колишніх військовослужбовців. Даріус снайпер і колишній морський котик, який володіє рукопашним боєм. Також професійний підривник і чемпіон зі стрибків у воду без парашута, рекорд 76 метрів. Завербований в спецзагін Огастусом, виконував місію в Косово. Не виконав наказ, спалити житлові квартали, колишнього генерала, а нині міністра оборони Джорджа Декарта. За заколот був засуджений трибуналом до 20 років. Десять років за відмову виконувати наказ, і десять за зламану щелепу генералу. Тепер новому спецагенту ХХХ треба знайти зрадника в лавах уряду, і знищити небезпечну групу, яка планує заколот в урядових колах. Адже до початку перевороту всього три дні.

Кіно Три Ікси 2: Новий рівень 2005 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Три Ікси 2: Новий рівень 2005
Три Ікси 2: Новий рівень 2005
Три Ікси 2: Новий рівень 2005
Три Ікси 2: Новий рівень 2005
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*