» » Біркебейнери 2016
Біркебейнери 2016
Рік:
Країна:
Норвегія
Час:
99 хв. / 01:39
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Нільс Гауп
В ролях:
Пол Сверре Валхейм Хаген, Елг Ельгезем, Торбйорн Харрі, Асмунд Бреде Ейке, Крістофер Хівью, Стіг Хенрік Хофф, Беньямін Хельстад, Андерс Дагльберг, Микола Лі Каас, Еппе Леурсен

Біркебейнери 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Біркебейнери 2016 українською мовою

Пригодницька історична драма «Біркебейнери» про народження і непросту долю Норвезького короля Хокона Хоконссоне. Події розгортаються в 1204 році, помирає Норвезький король Хокон III Сверрессон, він залишає після себе спадкоємця. Сина називають на честь батька. Складність полягає в тому, що спадкоємець байстрюк, його мати, Інга з Вартейга, не була законною дружиною короля. Країна тоне в кривавій громадянській війні, баглерамі користуються підтримкою Данії і католицької церкви, їх мета - вбити малюка. Королевича Хокона визнають законним спадкоємцем трону тільки біркебейнери - цей загін був створений попередньому королем Сверре Сігурдсон. Відважні віддані війни, вони пообіцяли супроводити мати малюка Інгу в сусіднє королівство на півночі. Щоб юний король зміг вижити під заступництвом і захистом друзів батька. А коли малюк підросте, то зможе претендувати на трон Норвегії.

Шлях їм належить важкий і небезпечний. Під час подорожі група втікачів потрапляє в сильну снігову бурю. Не всі війни можуть продовжувати дорогу. Залишилося тільки пара міцних вікінгів, вони несуть хлопчика на руках, долаючи на лижах снігову стихію. Здається неймовірним, але Інга і майбутній король Хокон залишилися живі, незважаючи на всі небезпеки. Що ж чекає героїв фільму і яким стане правління юного Хокона - про це дізнаються глядачі фільму «Біркебейнери 2016 онлайн».

Кіно Біркебейнери 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Біркебейнери 2016
Біркебейнери 2016
Біркебейнери 2016
Біркебейнери 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*