» » Нічні вартові 2016
Нічні вартові 2016
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
-
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Еміліс Велівіс
В ролях:
Юрій Ваксман, Денис Бузін, Любов Аксьонова, Євген Косирев, Костянтин Адаев, Михайло Євланов, Олексій Дмитрієв, Леонід Ярмольник, Іван Янковський, Сабіна Ахмедова

Нічні вартові 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Нічні вартові 2016 українською мовою

Кінокартина знайомить глядача з простим хлопцем Пашею Смольнікова, який влаштувався на роботу кур'єром в одну службу експрес-доставки. Він доставляє різний товар, а так само повідомлення в місто Москву. Через деякий час хлопцеві доручають завдання, відправитися в інший кінець міста. Опинившись на місці в одному з величезних готелів, куди Паша зобов'язаний був принести замовлення, він стає очевидцем нападу на милу і дуже симпатичну дівчину Дану. Хлопець не розгубився і відразу ж кинувся на допомогу незнайомій йому дівчині. Паші вдається врятувати її від небезпечних бандитів.

На місце нападу дуже скоро прибувають агенти секретної служби, дізнавшись про подію члени угруповання, пропонують молодому хлопцеві стати агентом їх вельми великий організації. Таким чином, наш головний герой який в житті був простим кур'єром, стає агентом надсекретної організації під назвою «Н». Професійні бійці займаються розслідуванням не самих розкритих злочинів. Дана організація має пряме відношення з потойбічними силами в обов'язки, яких входить спостереження за русалками, чортами і навіть будинковими. Так само бійці всіляко намагаються заховати від населення, вельми лякають факти.

Кіно Нічні вартові 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Нічні вартові 2016
Нічні вартові 2016
Нічні вартові 2016
Нічні вартові 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*