» » Спаситель 2014
Спаситель 2014
Рік:
Країна:
Чилі, США
Час:
88 хв. / 01:28
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Ернесто Діас Еспіноса
В ролях:
Марко Сарор, Атіліо Кастро, Ной Сегал, Смірнов Борис, Мауріціо Рааб Санз, Нунез Нельсон, Джозі Луїс Моска, Пабло Рааб Санз, Мауріціо Діокарез, Лорето Аравена

Спаситель 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Спаситель 2014 українською мовою

Наймані вбивці - часте явище в сучасному світі жорстокості. Виконуючи свою роботу, вони рідко усвідомлюють, якими чудовиськами стають. Рідко розуміють, на яких нелюдських людей працюють. Ніккі Пардо був одним з таких знарядь смерті. Він виконував доручення бандитського угруповання без сумнівів і питань. Від його руки не раз страждали невинні люди. Але час нести відповідь за свої вчинки прийшло разом з почуттям провини і каяттям. Ніккі відчув всю тяжкість скоєного і зробив висновок, що заслуговує смерті.

Вранці він зарядив в барабан револьвера патрон, приставив дуло до голови і натиснув на спуск. Постріл виявився холостим. Значить, якісь справи залишилися незавершеними. Герой пообіцяв сам собі щоранку грати в російську рулетку. Якщо виживе, відправиться знищувати бандитів, на яких так старанно працював. Якщо помре, прийшов час розплати. Для нього це була своєрідна угода з богом. Він не міг зрозуміти, чия вина більш вагома - його або наймачів, виконавця або керівної руки. Тому надав вибір нагоди або провидінню. Чи можна назвати помста гідним заняттям? Чи переможе знавець кунг-фу і брейк-дансу своїх колишніх друзів? Досвід найманця йому напевно допоможе в цьому.

Кіно Спаситель 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Спаситель 2014
Спаситель 2014
Спаситель 2014
Спаситель 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*