» » Бог грому 2016
Бог грому 2016
Рік:
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Томас Шапіро
В ролях:
Аль Бурк, Жак Холленд, Джейсон Тобіаш, Тревіс Росс, Престон Джеймс Хіллер, Макс Арія, Дженніфер Оллфорд, Тіан Ванг, Патрік Хайд, Джуліан Бейн

Бог грому 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Бог грому 2016 українською мовою

Мало хто знає, але існує далека темна всесвіт, в якій сотні років йде боротьба з чудовиськами, здатними зруйнувати відразу два світи: Асгард, де живуть всі скандинавські Боги, і Мидгард, заселений звичайними людьми. З монстрами борються божества, здобуваючи неодноразові перемоги. Але навіть вони не здатні повністю знищити зло. На початку фантастичного фільму ми знайомимося з одним з таких захисників - безстрашним Тором, докладають величезних зусиль, щоб виправдати покладені на нього надії батька.

У героя є брат Локі, який прийняв темну сторону. Родичі постійно стикаються в битвах, але ніхто з них не може взяти верх. Під час одного з таких битв обидва брата переносяться зі свого світу в ту всесвіт, де мешкають люди. Локі встигає втекти, а Тор через переміщення втрачає пам'ять і свій могутній молот. Тепер Бог Грому повністю беззахисний перед підступним Локі, і при цьому він не підозрює, яка саме загроза нависла над двома світами. На щастя, Тор зустрів земну красуню Фрею. Чи допоможе вона герою розправитися з чудовиськами, знайти молот, а потім перемогти брата-лиходія?

Кіно Бог грому 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*