» » Інший світ 5: Війни крові 2016
Інший світ 5: Війни крові 2016
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Анна Ферстер
В ролях:
Тео Джеймс, Алісія Вела-Бейлі, Тобайас Мензіс, Дейзі Хед, Бредлі Джеймс, Кейт Бекінсейл, Джеймс Фолкнер, Трент Гарретт, Лара Пулвер, Чарльз Денс
Формат:
mp4, 3gp

Інший світ 5: Війни крові 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Інший світ 5: Війни крові 2016 українською мовою

Ніхто з живучих не допускає, що крім нашого, буденного світу, населеного людьми, існує інший. Інший світ, мешканцями якого є перевертні, люди здатні перетворюватися у величезних хижаків, а також вампіри, навчені минулими століттями, прокляті душі в нетлінних тілах. Однак містичні істоти не можуть поділити сфери впливу, продовжуючи нескінченну криваву війну. Ось уже багато століть, жодна ворогуюча сторона не поступається іншій, короткі перемоги одних, змінюються недовгим виграшем інших. Але все змінюється з появою мутанта двох рас, що володіє здібностями як вампірів, так і перевертнів. У війні безсмертних він переслідує власні цілі, ведені тільки йому, але заради них, мутант готовий знищити будь-якого стоїть на його дорозі.

Однак лідери перевертнів і вампірів не бажають терпіти в своєму світі це наруга над їх чистотою крові і прагнуть вбити мутанта , стерши навіть пам'ять про його існування. Два угруповання починають полювання на ненависного родича, у якого немає шляхів відступу. Будучи набагато сильніше супротивників, мутанту не страшний кількісна перевага в битві.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Інший світ 5: Війни крові 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Другой мир: Войны крови

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*