» » Крейсер Індіанаполіс 2016
Крейсер Індіанаполіс 2016
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
127 хв. / 02:07
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Маріо Ван Піблз
В ролях:
Вероніка Розаті, Коуді Уокер, Ніколас Кейдж, Емілі Теннант, Каллард Харріс, Емілі Марі Палмер, Метт Лантер, Томас Джейн, Брайан Преслі, Том Сайзмор

Крейсер Індіанаполіс 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Крейсер Індіанаполіс 2016 українською мовою

Ніколас Кейдж вирішив порадувати своїх фанів блискучою грою в американському бойовику. Він грає капітана корабля МакВей. У той час, коли Друга Світова війна для багатьох країн закінчилася, для Японії і Америки протистояння тривало. У сміливого капітана військового корабля є завдання. Пункт призначення: острів Тініан, куди потрібно, в щоб то не було, доставити фрагменти ядерної зброї. Але його судно було помічено і підбито торпедою, японськими солдатами. В одну мить доля корабля виявилася вирішена - миттєва смерть всього екіпажу в швидко затоплених трюмах.

Тих хто вижив, залишилося небагато, і ті позаздрили долі своїх товаришів, адже в безмірному океані під променями нещадно палючого сонця без води і їжі в місці, де ніхто не буде шукати, їм залишається прожити недовге, але витончену тортурами життя. Все ж мореплавці не втрачають надію. Вони хапаються за обривки затонулого судна і благають про порятунок. Доля вирішила випробувати бідолах на стійкість і мужність. Акули, відчувши легку здобич, кинулися поживитися залишилися пораненими. Вижити в кривавій бійні вдалося лише 317 морякам. Але якщо для залишилися в живих пригоди закінчилися, то для капітана вони продовжилися низкою несправедливих звинувачень. Йому належить постати перед військовим трибуналом, щоб відповісти за провалене завдання і смерть своїх підлеглих.

Кіно Крейсер Індіанаполіс 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Крейсер

Крейсер Індіанаполіс 2016
Крейсер Індіанаполіс 2016
Крейсер Індіанаполіс 2016
Крейсер Індіанаполіс 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*