» » Бомж з дробовиком 2011
Бомж з дробовиком 2011
Рік:
2011 рік
Країна:
Канада
Час:
86 хв. / 01:26
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джейсон Айзенер
В ролях:
Дрю О'Хара, Грегорі Сміт, Паша Ебрахімі, Моллі Дансуорт, Андре Хайнс, Джеремі Акерман, Нік Бейтман, Рутгер Хауер, Робб Уеллс, Брайан Дауні
Формат:
mp4, 3gp

Бомж з дробовиком 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Бомж з дробовиком 2011 українською мовою

Картина 2011-го року під назвою «Бомж з дробовиком» - помісь бойовика, трилера і криміналу. Якщо, виходячи з назви, ви очікуєте чорну комедію - це не так .. Створено фільм в Канаді, а за режисуру відповідав Джейсон Айзенер, який створював картину за сценарієм Джона Дейвіса. У центрі нашої уваги несподівані особи і несподівані події. Головний герой - бомж, і він прекрасно бачить зворотний бік життя, який втомився від того беззаконня, яке твориться на вулиці. Будучи спочатку терплячою людиною, довго збирає в собі цей гнів, але в один похмурий день чаша терпіння закінчується і, взявши з вітрини новенький дробовик, він починає творити на вулицях то, що, на його думку, вже схоже на справедливість. Глядач визнає, що герой взявся за справу грунтовно, адже він відстрілює педофілів, бандитів, продажних поліцейських і іншу нечисть.

Варто визнати, що стилістика історії підібрана просто шикарно: кольору, плани, самі динамічні події, костюми, атмосфера. Режисер Джейсон Айзенер хоч і побачив перед собою незвичайний сценарій, за який мало хто взявся б, але впорався з роботою на всі 100%. Таке буває не так часто в подібному жанрі, але вам обов'язково сподобається цей фільм.

Кіно Бомж з дробовиком 2011 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Бомж з дробовиком 2011
Бомж з дробовиком 2011
Бомж з дробовиком 2011
Бомж з дробовиком 2011
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*