» » Іскри з очей 1987
Іскри з очей 1987
HDRip
Рік:
1987 рік
Час:
02:10
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джон Глен
В ролях:
Андреас Вісьнєвскі, Арт Малік, Десмонд Ллевелін, Роберт Браун, Єрун Краббе, Джо Дон Бейкер, Тімоті Далтон, Меріам д'Або, Джон Ріс-Девіс, Томас Уїтлі
Формат:
mp4, 3gp

Іскри з очей 1987 дивитися онлайн

Опис фільму Іскри з очей 1987 українською мовою

«Іскри з очей» («The Living Daylights») один з легендарних фільмів з серії про Джеймса Бонда. У цій частині історії агенту належить відправитися в захоплюючий тур для того, щоб перешкодити генералові КДБ здійснити змову проти Великобританії. За допомогою нового автомобіля і секретних пристосувань агент всіляко намагається виконати свою роботу, не дивлячись на безліч загроз і небезпек.

Що ж стосується нового Бонда - Тімоті Далтон дуже органічний в образі галантного і серйозного агента, але не такий безтурботний і жартівливий, як в попередніх частинах. І цим Тімоті Далтон «вдихнув життя» в Бонда заново. Завдяки своїй «джентльменській» витримці і манерам, зробив його не просто супергероєм, а справжнім агентом.

Як і завжди важливою деталлю фільму про Джеймса Бонда є його супутниці. У цьому фільмі дівчину Бонда зіграла Меріам Д`Або. Актриса дійсно перейнялася роллю лагідної, сильної, закоханої дівчини, яка захоплена своїм обраним. У багатьох частинах цієї історії роль мало ким була так зіграна, як Меріам Д`Або. Завдяки поліпшених спецефектах, реалістичних вибухах і стрільбі, кінокартина виглядає легко і дивиться на одному диханні!

Кіно Іскри з очей 1987 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Іскри з очей 1987
Іскри з очей 1987
Іскри з очей 1987
Іскри з очей 1987
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*