» » Вид на вбивство 1985
Вид на вбивство 1985
Рік:
1985 рік
Час:
02:11
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джон Глен
В ролях:
Меннінг Редвуд, Елісон Дуді, Патрік Макніл, Грейс Джонс, Фіона Фуллертон, Патрік Бошо, Роджер Мур, Девід Іп, Крістофер Уокен, Таня Робертс
Формат:
mp4, 3gp

Вид на вбивство 1985 дивитися онлайн

Опис фільму Вид на вбивство 1985 українською мовою

Фільм "Вид на вбивство (A View to a Kill)" став останнім, в якому роль неперевершеного агента зіграв Роджер Мур - п'ятнадцятий в лінійці картин "бондіани". У цій картині агенту 007, як завжди, доводиться протистояти нечистим на руку бандитам. Цього разу в ролі бандитів виступають Макс Зорін (такий собі генетичний експеримент нацистів) і його вірна помічниця Мей-Дей (типова екстремалка, яка просто тяжіє до злочинів).

У Макса є мета - стерти з лиця землі центр науково-технічних досліджень Сполучених Штатів Америки, так звана "Силіконова долина". Природно Джеймс Бонд не може залишатися осторонь. Спочатку він вимушений відправитися в СРСР. І не куди-небудь, а туди, де вічні сніги і морози. Тут він стикається з серйозним угрупованням бандитів, у яких в розпорядженні і снігоходи, і вертольоти, і лижі. Після, агент 007 відправляється в столицю Франції - Париж. Наступним місцем призначення стає Сан-Франциско. Саме те, що буде відбуватися тут, на самому прославленому в усьому світі мосту "Золоті ворота", вплине на майбутнє цілої держави.

Кіно Вид на вбивство 1985 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вид на вбивство 1985
Вид на вбивство 1985
Вид на вбивство 1985
Вид на вбивство 1985
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*