» » Сукіякі Вестерн Джанго 2007
Сукіякі Вестерн Джанго 2007
Рік:
2007 рік
Країна:
Японія
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Такасі Мііке
В ролях:
Теруюкі Кагава, Йосіно Кімура, Коїті Сато, Каорі Момої, Юсуке Ісея, Масанобу Андо, Хідеакі Іто, Такаакі Ісібасі, Рендзі Ісібасі, Квентін Тарантіно
Формат:
mp4, 3gp

Сукіякі Вестерн Джанго 2007 дивитися онлайн

Опис фільму Сукіякі Вестерн Джанго 2007 українською мовою

Фільм «Сукіякі Вестерн Джанго» (Sukiyaki Western Django) - це японський бойовик з участю Квентіна Тарантіно. Кіно, незважаючи на свій жанр, досить легке і ефектне. У сюжет покладена історія протистояння двох кланів. Ворожнеча між двома кланами - Тайра і Мінамото триває вже не одне тисячоліття. І ось в одній селі стикаються лобами дві банди - одна банда Гендзі з клану Тайра, вся їх одяг білого кольору, і друга банда - Хейк з клану Мінамото, їх колір одягу червоний. Причиною цього зіткнення служить слух про золото, яке нібито знаходиться в селі.

Кульмінаційним моментом є поява в селі чужинця, який прекрасно володіє зброєю і бойовим мистецтвом. Кожна банда не проти мати такого бійця у себе в команді. Кого ж вибере герой? На чию сторону стане, білих або червоних? І чим же закінчиться історія з скринею золота? Дивлячись фільм, глядач практично протягом усього кіно знаходиться в напрузі і переживаннях. Битви, битви, боротьба за владу роблять сюжет ефектним і красивим. Ворожнеча, яка була прихована століттями, знову оживає в більш яскравих фарбах війни і помсти. Чи винна земля, на якій проливається так багато крові, винні мешканці села, які мирно жили до початку війни? Чи допоможе незнайомий мандрівник відновити справедливість і мир на не винній землі?

Кіно Сукіякі Вестерн Джанго 2007 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Сукіякі Вестерн Джанго 2007
Сукіякі Вестерн Джанго 2007
Сукіякі Вестерн Джанго 2007
Сукіякі Вестерн Джанго 2007
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*