» » Восьминіжка 1983
Восьминіжка 1983
Рік:
1983 рік
Час:
02:11
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джон Глен
В ролях:
Луї Журдан, Роберт Браун, Мод Едамс, Стівен Беркофф, Роджер Мур, Крістіна Уейборн, Девід Мейер, Десмонд Ллевелін, Кабір Беді, Тоні Мейер
Формат:
mp4, 3gp

Восьминіжка 1983 дивитися онлайн

Опис фільму Восьминіжка 1983 українською мовою

"Восьминіжка" (Octopussy) - це тринадцятий із серії фільмів про пригоди секретного агента 007 Джеймса Бонда, якого вшосте грає Роджер Мур. На цей раз Бонд отримує завдання з'ясувати обставини загибелі іншої секретного агента 009, який добув дуже важливу доказ, яйце роботи знаменитої ювелірної компанії Фаберже. Щоб розслідувати цю справу, агент 007 летить до Індії, де потрапляє в небезпечні і заплутані ситуації, але як завжди, з блиском і гумором виходить з них.

Він зустрічає фатальну і чарівну дівчину із забавним прізвиськом Восьминіжка, замішану в великої політичної інтризі, яку плете божевільний російський генерал. Цей зловмисник не задоволений мирною політикою, яку проводить влада СРСР, і виношує ідею про захоплення всього світу. Джеймс Бонд викриває всі його підступні проекти світового панування з притаманними йому сміливістю і чарівністю. Дія фільму прикрашена чудовою екзотикою Індії, величезною кількістю стрімких погонь і сутичок і, хоча тримає глядача в напрузі, виглядає дуже легко.

Кіно Восьминіжка 1983 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Восьминіжка 1983
Восьминіжка 1983
Восьминіжка 1983
Восьминіжка 1983
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*