» » Червона спека 1988
Червона спека 1988
Рік:
1988 рік
Країна:
Час:
106 хв. / 01:46
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Волтер Хілл
В ролях:
Джина Гершон, Брент Дженнінгс, Пітер Бойл, Джеймс Белуші, Лоренс Фішберн, Гретхен Палмер, Дж.В. Сміт, Арнольд Шварценеггер, Річард Брайт, Ед О'Росс
Формат:
mp4, 3gp

Червона спека 1988 дивитися онлайн

Опис фільму Червона спека 1988 українською мовою

Залізна завіса впала і разом з товарами ширвжитку в СРСР хлинули протизаконні товари. Якийсь бандит Роста налагоджує постачання кокаїну в Москву. Однак КДБ не дрімає, Іван Данко вистежує бандитів, але ватажкові вдається втекти до Америки. Настали часи відлиги після закінчення Холодної війни, тому американці, затримавши Зростанню, пропонують Росії забрати злочинця. За доставку відповідає все той же Іван Данко, тому його відправляють в Чикаго. З американської сторони за відправку злочинця відповідає лейтенант Арт Ридзик.

Фільм «Червона Спека» (1988), віддаючи данину своєму часу, показує спільну роботи двох правових відомств в особі «товариша з КДБ» Івана Данко і чиказького поліцейського Арта Ридзик. Під час транспортування подільники зростання нападають на конвой і звільняють злочинця. Тепер на карту поставлена ​​честь чиказької поліції, та й Данко не можна повертатися додому без Віктора Руставі. На початку сюжету, обидва представники закону практично на ножах у них різниться навіть підхід до злочинним елементам, проте, в процесі спільної роботи їх відносини теплішають, переходячи в справжню чоловічу дружбу, символізуючи відносини двох супердержав.

Кіно Червона спека 1988 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Червона спека 1988
Червона спека 1988
Червона спека 1988
Червона спека 1988
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*