Каратель 1989
Рік:
1989 рік
Країна:
Австралія, США
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
український, двоголосий
Режисер:
Марк Голдблатт
В ролях:
Беррі Отто, Кім Мійорі, Зошка Мизак, Ненсі Еверхард, Луїс Госсет мл., Брайан Руні, Брайан Маршалл, Кендзі Ямакі, Ерун Краббе, Дольф Лундгрен
Формат:
mp4, 3gp

Каратель 1989 дивитися онлайн

Опис фільму Каратель 1989 українською мовою

Переймаючись питанням про те, що може штовхнути людину на подвиг, кожен з нас може приміряти на себе певний статус нікого героя з кіно. На прикладі фільму під назвою «Каратель» раптом стає зрозумілим той факт, що для того щоб стати на шлях героїчного епосу, досить трагічної втрати сім'ї і великого бажання помститися.

Без сумніву, очевидним гідністю картини, про яку йде розмова, є прояв деяких мотиваційних моментів і то, що герой не прагне, як завжди рятувати світ, або як мінімум його змінити. Героєм керує тільки жага помсти до злочинців всіх мастей. До того ж всі методи, за допомогою яких наш герой намагається мстити або карати, якщо хочете, позбавляє його звання героя взагалі. Але, тим не менш, персонаж картини в очах глядачів залишається фактурним, цікавим і змушує аналізувати багато моментів.

Ще одним цікавим моментом або знахідкою фільму в цілому, є те, що на головну роль вдало був запрошений відомий герой бойовиків минулого - Дольф Лундгрен, якого багато глядачів і любителі такого жанру як бойовик поважають за ті фільми, де він раніше знімався. Роль він зіграв непогано, та й виглядав в принципі відповідно. І нічого дивного тут немає. Тому що в цьому фільмі, він знову перебував в уже давно звичному йому амплуа героя-бойовика. Подивіться філь і самі у всьому переконаєтеся.

Кіно Каратель 1989 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Каратель

Каратель 1989
Каратель 1989
Каратель 1989
Каратель 1989
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*