» » Каратель 1989
Каратель 1989
Рік:
1989 рік
Країна:
Австралія, США
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Марк Голдблатт
В ролях:
Беррі Отто, Кім Мійорі, Зошка Мизак, Ненсі Еверхард, Луїс Госсет мл., Брайан Руні, Брайан Маршалл, Кендзі Ямакі, Ерун Краббе, Дольф Лундгрен

Каратель 1989 дивитися онлайн

Опис фільму Каратель 1989 українською мовою

Переймаючись питанням про те, що може штовхнути людину на подвиг, кожен з нас може приміряти на себе певний статус нікого героя з кіно. На прикладі фільму під назвою «Каратель» раптом стає зрозумілим той факт, що для того щоб стати на шлях героїчного епосу, досить трагічної втрати сім'ї і великого бажання помститися.

Без сумніву, очевидним гідністю картини, про яку йде розмова, є прояв деяких мотиваційних моментів і то, що герой не прагне, як завжди рятувати світ, або як мінімум його змінити. Героєм керує тільки жага помсти до злочинців всіх мастей. До того ж всі методи, за допомогою яких наш герой намагається мстити або карати, якщо хочете, позбавляє його звання героя взагалі. Але, тим не менш, персонаж картини в очах глядачів залишається фактурним, цікавим і змушує аналізувати багато моментів.

Ще одним цікавим моментом або знахідкою фільму в цілому, є те, що на головну роль вдало був запрошений відомий герой бойовиків минулого - Дольф Лундгрен, якого багато глядачів і любителі такого жанру як бойовик поважають за ті фільми, де він раніше знімався. Роль він зіграв непогано, та й виглядав в принципі відповідно. І нічого дивного тут немає. Тому що в цьому фільмі, він знову перебував в уже давно звичному йому амплуа героя-бойовика. Подивіться філь і самі у всьому переконаєтеся.

Кіно Каратель 1989 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Зеркало
 • Трейлер
Каратель 1989
Каратель 1989
Каратель 1989
Каратель 1989
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*