Аватар 2009
HDRip
Рік:
2009 рік
Час:
162 хв. / 02:42
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джеймс Кемерон
В ролях:
Зої Салдана, Джоель Мур, Мішель Родрігес, Джованні Рібізі, Сігурні Уівер, Уес Стьюді, Стівен Ленг, Сем Уортінгтон, Лас Алонсо, Сі Сі Ейч Паундер
Формат:
mp4, 3gp

Аватар 2009 дивитися онлайн

Опис фільму Аватар 2009 українською мовою

На початку двадцять другого століття землянам вдалося колонізувати супутник планети Поліфем, Пандору. Так як на Землі настав енергетична криза, вирішено добувати цінний викопний мінерал анобтаніума на території цієї колонії. Корпорація RDA з цією метою відправляє на Пандору аватарів і їх операторів. Справа в тому, що на цій планеті живуть аборигени на, ви. У них синій колір шкіра, а їх зростання становить майже три метри. Цей доброзичливий народ живе відповідно до законів природи і поклоняється богині Ейве. Але клімат Пандори не створений для людей, тому вченим на Землі довелося створити «аватарів». Це гібриди на, ви і людей, пристосовані до життя на цій планеті. Управляються аватари своїми «операторами», тобто генетичними батьками-землянами.

Ось одним з таких операторів стає Джейк. Це колишній морський офіцер з паралізованими ногами. Його аватар випадково потрапляє в плем'я на, ви і стає його ватажком. Завдання Джейка провести розвідку покладів анобтаніума і умовити аборигенів покинути свої рідні місця. Однак колишній морський офіцер стає на бік мирного племені.

Кіно Аватар 2009 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Аватар 2009
Аватар 2009
Аватар 2009
Аватар 2009
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*