Аватар 2 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Джеймс Кемерон
В ролях:
Сігурні Уівер, Зої Салдана, Сем Уортінгтон, Стівен Ленг
Формат:
mp4, 3gp

Аватар 2 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Аватар 2 2018 українською мовою

Знаменитий фільм Аватар бив усі рекорди, які тільки можливо: касові збори, початковий бюджет, спецефекти, кількість зібраних нагород і багато інших. Режисером фільму став великий Джеймс Кемерон. Далі трохи докладніше про те, як створювалася незабутня стрічка. Сценарій до фільму "Аватар" Кемерон написав майже 20 років тому. Але на той момент, розвиток технологій для постановки спецефектів не відповідало баченню цієї картини режисером. Джеймс прагнув створити такий прекрасний і дивовижний світ, поринаючи в якій, не хотілося б повертатися назад. Чого тільки варті ширяють гори? Це щось неймовірне. У численних інтерв'ю про те, як прийшла ідея створення фільму, Джеймс Кемерон посилався на фантастику, якою захоплювався в ранньому дитинстві. Він був так вражений розповідями про інших планетах, що поставив собі за мету створити самій власний і неповторний світ з унікальною флорою і фауною.

2006 рік дозволив режисерові почати роботу над своїм дітищем. Влітку того ж року, почався підбір акторів на головні і другорядні ролі. Протягом кілька місяців, відділ кадрів займалася пошуком виконавців ролей, зрозуміло, особлива увага приділялася головному герою. Визначившись зі знімальною групою і акторським складом, Джеймс Кемерон відвіз їх на Гаваї, щоб перейнятися особливостями цього краю. Режисер не був упевнений в тому, що широка публіка прийме цей незвичайний фільм, тому про створення продовження стрічки, заїкнувся лише побічно.

Коли спецефекти дійшли до певного рівня розвитку, Джеймс взявся за їх розробку. У процентному співвідношенні, фільм на 60% з комп'ютерної графіки, що додає особливу реальність. Ідея захоплення міміки акторів була вперше використана при створенні цієї стрічки. Над створенням населення далекої планети, працювала ціла група дизайнерів і художників. Кіностудія виділила спеціальні засоби, щоб відправити групу в місця розкопок, де були знайдені древні письмена, щоб незвичайний народ виглядав реалістичніше. Актори ж вивчали руху, повадки і міміку древніх людей, намагалися наслідувати їх, придбати необхідну "дикість". Зйомки фільму тривали більше року, а потім картина була надана на суд глядачів і це була сенсація. Зараз, дуже важко зустріти людину, яка не бачила б цей фільм, і розмови про нього не вщухають і донині.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Аватар 2 2018 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*