» » Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016
Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Джастін Курзель
В ролях:
Дені Меноше, Майкл Фассбендер, Брендан Глісон, Маріон Котійяр, Аріана Лабед, Майкл Кеннет Вільямс, Брін Глісон, Каллум Тернер, Джеремі Айронс, Матіас Варела
Формат:
mp4, 3gp

Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016 українською мовою

Фільм знятий за мотивами комп'ютерної гри «Assassin's Creed», яка завоювала шалену популярність у всьому світі і стала одним з найуспішніших творінь сучасної комп'ютерної індустрії. Сюжет фільму, так само як і гри, заснований на багатовіковому безкомпромісному протистоянні Ордена тамплієрів і Братства Ассассін.

Після того як його офіційно стратили, Каллум Лінч, небезпечний злочинець-рецідевіст, раптово приходить до тями в таємній лабораторії, де його ставлять перед фактом, що для всього світу він офіційно перестав існувати. Лінча змушують взяти участь в науковому експерименті, помістивши його Анимус - спеціальну машину, яка зчитує генетичну пам'ять людини, шляхом розшифровки його ДНК, і проектує її в 3D, при цьому змушуючи піддослідного пережити і випробувати на собі всі спогади предка. Завдяки анімусом, наш герой отримує можливість пережити події, які відбувалися з його предком Агілар - таємничим ассассина, що жив близько п'ятисот років тому в Іспанії за часів розквіту іспанської інквізиції. Завдяки так званому «ефекту просочування» разом зі спогадами до Линчу приходять унікальні навички ведення бою, якими володів смертоносний предок. І тепер нашому героєві потрібно буде продовжити одвічну боротьбу з Орденом тамплієрів, які існують у сучасному світі у вигляді могутньої високотехнологічної корпорації.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Кредо убийцы

Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016
Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016
Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016
Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*