» » Кредо вбивці 2009
Кредо вбивці 2009
Рік:
2009 рік
Країна:
Франція, Канада
Час:
35 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ів Сімоно
В ролях:
Артур Гроссер, Пітер Міллер, Девон Бостік, Гаррі Страндйовскі, Мануель Тадрос, Джессі Рат, Романо Орцарі, Мішель Перон, Алекс Івановичі, Френк Фонтейн

Кредо вбивці 2009 дивитися онлайн

Опис фільму Кредо вбивці 2009 українською мовою

Французька короткометражка, знята по популярній комп'ютерній грі, яка відмінно передає атмосферу свого прообразу і вкрай гармонійно оповідає про містичні події таємного ордена від режисера Ів Симоно. У головній ролі Романо Орцарі. Сюжет картини бере свій початок в далекому минулому всесвіту «Кредо вбивці». Він розповідає про батька головного героя, Джованні де Фіренце, який в майбутньому зіграє ключову роль у виборі шляху власного сина.

Наш герой - такий же найманий вбивця, або ассасін, який живе в сонячній Італії XV століття і працює на сім'ю Медічі. Незабаром в палаці починають ходити чутки про те, що якась таємна сім'я готує замах на короля і скинення останнього з трону, для абсолютного захоплення влади на всій території Італії. Як справжній ассасин, Джованні не може залишити справу на самоплив. Він вирушає на пошуки доказів і підтвердження чуток, а коли знаходить такі, встає на захист короля. Нікому не хочеться війни, тому використовуючи весь свій шпигунський арсенал, чоловік сміливо виступає в поодинці перед загоном найманців і буквально грудьми захищає сім'ю Медічі від підступності ворогів. Хоч фільм і не відносить себе до всесвіту гри, в ньому показані всі основні персонажі, які відіграють ключову роль в перших частинах «асасинів». Тут ви зустрінетеся і з головним героєм, правда ще в юному віці, і з основними антагоністами, а головне - сама атмосфера, декорації і костюми - все це зроблено з такою любов'ю до всесвіту, що фанати прийдуть в повні захоплення.

Кіно Кредо вбивці 2009 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*