» » Кредо вбивці 2009
Кредо вбивці 2009
Рік:
2009 рік
Країна:
Франція, Канада
Час:
35 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ів Сімоно
В ролях:
Артур Гроссер, Пітер Міллер, Девон Бостік, Гаррі Страндйовскі, Мануель Тадрос, Джессі Рат, Романо Орцарі, Мішель Перон, Алекс Івановичі, Френк Фонтейн
Формат:
mp4, 3gp

Кредо вбивці 2009 дивитися онлайн

Опис фільму Кредо вбивці 2009 українською мовою

Французька короткометражка, знята по популярній комп'ютерній грі, яка відмінно передає атмосферу свого прообразу і вкрай гармонійно оповідає про містичні події таємного ордена від режисера Ів Симоно. У головній ролі Романо Орцарі. Сюжет картини бере свій початок в далекому минулому всесвіту «Кредо вбивці». Він розповідає про батька головного героя, Джованні де Фіренце, який в майбутньому зіграє ключову роль у виборі шляху власного сина.

Наш герой - такий же найманий вбивця, або ассасін, який живе в сонячній Італії XV століття і працює на сім'ю Медічі. Незабаром в палаці починають ходити чутки про те, що якась таємна сім'я готує замах на короля і скинення останнього з трону, для абсолютного захоплення влади на всій території Італії. Як справжній ассасин, Джованні не може залишити справу на самоплив. Він вирушає на пошуки доказів і підтвердження чуток, а коли знаходить такі, встає на захист короля. Нікому не хочеться війни, тому використовуючи весь свій шпигунський арсенал, чоловік сміливо виступає в поодинці перед загоном найманців і буквально грудьми захищає сім'ю Медічі від підступності ворогів. Хоч фільм і не відносить себе до всесвіту гри, в ньому показані всі основні персонажі, які відіграють ключову роль в перших частинах «асасинів». Тут ви зустрінетеся і з головним героєм, правда ще в юному віці, і з основними антагоністами, а головне - сама атмосфера, декорації і костюми - все це зроблено з такою любов'ю до всесвіту, що фанати прийдуть в повні захоплення.

Кіно Кредо вбивці 2009 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*