» » Кікбоксер 2: Дорога назад 1990
Кікбоксер 2: Дорога назад 1990
Рік:
1990 рік
Країна:
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Альберт Пьюн
В ролях:
Мішель Кісс, Кері-Хіроюкі Тагава, Саша Мітчелл, Хізер Маккомб, Умберто Ортіс, Денніс Чан, Пітер Бойл, Джон Діл, Вінс Мурдокко, Маттіас Хьюз
Формат:
mp4, 3gp

Кікбоксер 2: Дорога назад 1990 дивитися онлайн

Опис фільму Кікбоксер 2: Дорога назад 1990 українською мовою

У центрі історії менший братик бійців-чемпіонів Слоаном, Курта і Еріка, головних дійових осіб першої картини. Девід викладач бойових мистецтв, він багато чого досяг у цьому спорті, але за титулами не женеться. Про майстерність героя складаються легенди, сам же кікбоксер не бажає боротися за гроші. Коли спортсмена наздоганяють фінансові проблеми, йому доводиться змінити принципам і стати учасником платного бою з найкращим бійцем суворої школи Масіа. Молода людина виходить на ринг з тим, щоб показати наскільки ж слабкі сучасні чемпіони і - хлопець виграє цей бій.

Ставши чемпіоном, Слоан молодший дає розгромної інтерв'ю, викриваючи корумпованість спортивних верхівок, і має намір вибути з цього виду спорту, тому як геть в ньому розчарований. На ділі виходить, що просто кинути бої без правил на стільки ж небезпечно, як ретируватися з лав мафії - немає шансу залишатися живим. Чиновники незадоволені поведінкою гравця і приймають рішення вибити з-під його ніг ґрунт: тренажерний зал, що належить спортсмену, спалюють, а його самого жорстоко б'ють. Вийшовши з лікарні, кікбоксер тривалий час приходить в форму. Щоб відновитися, Девіду доводиться тренуватися особливим способом, тому як його чекає бій з вбивцею його братів Тонгом По.

Кіно Кікбоксер 2: Дорога назад 1990 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Кікбоксер 2: Дорога назад 1990
Кікбоксер 2: Дорога назад 1990
Кікбоксер 2: Дорога назад 1990
Кікбоксер 2: Дорога назад 1990
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*