» » Диво-жінка 2017
Диво-жінка 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Петті Дженкінс
В ролях:
Юен Бремнер, Даутцен Крез, Девід Тьюліс, Галь Гадот, Люсі Девіс, Денні Хьюстон, Кріс Пайн, Конні Нільсен, Олена Анайя, Робін Райт

Диво-жінка 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Диво-жінка 2017 українською мовою

До того, як стати на захист всього людства головна героїня була типовою принцесою амазонок, жила на далекому острові. Мало хто з людей знав про його існування, та й взагалі чужинців там ніколи й не було. В один чудовий момент Діана зауважує, як дивний об'єкт стрімко наближається до острова. Незабаром стало зрозуміло, що це американський пілот, який потрапив в аварію, але на щастя йому вдалося вижити. Саме з його вуст жінка-воїн дізнається про все, що діється у зовнішньому світі.

Складно було повірити, що все так може кардинально відрізнятися. Діана готова відправиться на заселену землю для того щоб допомогти людству впорається з усіма проблемами. Вона залишає свій будинок і підлеглих, але обіцяє повернутися, як тільки впорається з усіма проблемами. Тоді ще головна героїня не знала, що насправді чекає її попереду. У війні за мир на планеті жінку розуміє сові справжнє призначення. Тепер вона Чудо-Жінка. Прості жителі планети встигли знайти собі нову рятівницю. З кожним днем ​​сила Діани зростає, вона розуміє, що якщо так і далі буде продовжуватися їй буде непросто впоратися собою. Найстрашніше ще попереду, коли вона познайомиться зі своїм противником.

Дивитися онлайн трейлер фільму Диво-жінка 2017 українською

  • Трейлер
Диво-жінка 2017
Диво-жінка 2017
Диво-жінка 2017
Диво-жінка 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*