» » Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992
Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992
Рік:
1992 рік
Країна:
Час:
01:25
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Сем Реймі
В ролях:
Бріджит Фонда, Патриція Таллман, Майкл Ерл Рейд, Брюс Кемпбелл, Тімоті Патрік Куілл, Йен Еберкромбі, Ембет Девідц, Тед Реймі, Річард Гроув, Маркус Гілберт
Формат:
mp4, 3gp

Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992 дивитися онлайн

Опис фільму Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992 українською мовою

За сюжетом фільму «Зловісні мерці 3: Армія пітьми» («Army of Darkness») події розгортаються в далекому минулому. На цей раз головному героєві Ешу випадково вдається потрапити в 13-е століття. При ньому все теж його, автомобіль і його улюблена двостволка, яка вже не один раз допомагала. Потрапивши в минуле, Еш по-справжньому починає боятися, але вчасно заспокоює свої емоції і починає думати, як допомогти людям, які знаходяться у владі сил темряви. Бідні люди середньовіччя не можуть просто так позбутися цієї прокази і Еш вирішується на відчайдушний вчинок.

За волею випадку Еш потрапляє до в'язниці, де йому зовсім не раді. Добропорядні громадяни скоса дивляться на Еша, підозрюючи його в шпигунстві. Суддя повністю впевнений, що ця людина прибув з іншого королівства і бажає вивести з ладу нинішню владу. Все ж Еш зумів переконати суддю у своїй непричетності до шпигунства й ворожого королівства. Після цього головний герой стає на бік людей в битві з ворогами. Але для перемоги над силами темряви потрібна магічна книга Некрономікон, яка також може повернути свого часу Еша. Через незнання справи на вулицях середньовічного міста з'явилася Армія темряви, з якою доведеться тепер боротися Ешу. Але як перемогти цих повсталих мерців?

Кіно Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992
Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992
Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992
Зловісні мерці 3 Армія темряви 1992
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*