» » Чужий 4: Воскресіння 1997
Чужий 4: Воскресіння 1997
HDRip
Рік:
1997 рік
Країна:
Час:
109 хв. / 01:49
Переклад:
український, двоголосий
Режисер:
Жан-Пьер Жене
В ролях:
Бред Дуріф, Лиленд Орсер, Майкл Уинкотт, Сігурні Уівер, Ден Хедайя, Вайнона Райдер, Дж.Е. Фрімен, Гарі Дурдан, Домінік Пінон, Рон Перлман
Формат:
mp4, 3gp

Чужий 4: Воскресіння 1997 дивитися онлайн

Опис фільму Чужий 4: Воскресіння 1997 українською мовою

Дія кінострічки "Чужий 4: Воскресіння" відбувається через пару сотень років після смерті Елен Ріплі. Ученим на космічному дослідницькому зорельоті під командуванням генерала вдається клонувати і Ріплі, і материнську інопланетну особину. Штучно створена Елен поряд зі звичним людським виглядом набуває і особливі здібності, передає їй від чужорідних тварюк. Більш того, Чужі здатні сприймати її за свою, не завдаючи шкоди. У лабораторії співробітники контролюють розвиток Королеви, процес доходить до кладки яєць.

На зореліт командою злочинців доставляються капсули з бранцями в кріосне для продовження несанкціонованих досліджень. Військовим вченим потрібні носії нових ембріонів. Найманці не в курсі про дослідницькі плани господарів, але ненадовго залишаються на кораблі для відпочинку. Незабаром між командою основного корабля і злочинцями відбувається сутичка, в результаті управління екіпажем дістається загарбникам. Одночасно парі дорослих особин, які виявили кмітливість, вдається вибратися з клітки, в якій їх утримували. Оголошується евакуація, але плани на порятунок сплутані вилуплення все нових хижаків.

Кіно Чужий 4: Воскресіння 1997 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Чужой 4: Воскрешение

Чужий 4: Воскресіння 1997
Чужий 4: Воскресіння 1997
Чужий 4: Воскресіння 1997
Чужий 4: Воскресіння 1997
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*