» » Ліга справедливості: Частина 1 2017
Ліга справедливості: Частина 1 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Зак Снайдер
В ролях:
Кирси Клемонс, Джаред Лето, Галь Гадот, Джейсон Момоа, Езра Міллер, Емі Адамс, Бен Аффлек, Ембер Херд, Генрі Кавілл, Джессі Айзенберг

Ліга справедливості: Частина 1 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Ліга справедливості: Частина 1 2017 українською мовою

Два знаменитих супергероя, Бетмен і Супермен, досить довго перебували в стані відвертої ворожнечі, кожен вважав, що планеті Земля необхідний саме такий бездоганний і могутній герой, як він сам. Однак нависла над усім людством жахлива загроза змусила їх переглянути свою позицію і об'єднати зусилля, обидва усвідомили, що іншого виходу просто немає, що лише разом вони зможуть врятувати Землю від підступного Дарксайда, який очолює планету Апокаліпс, здатного знищити весь існуючий Всесвіт.

Супермен і Бетмен приступили до створення абсолютно нової команди, куди вони запросили тих, хто дійсно міг виступити в ролі захисників людей від найнебезпечнішого ворога. Незвичайна група, що отримала назву Ліги Справедливості, складалася з воістину дивних створінь, кожен з яких мав досить непростим характером і власним поглядом на життєво важливі речі. Проте, все прекрасно розуміли, що заради перемоги над жахливим завойовником Дарксайдом необхідно забути про конфлікти і розбіжності, адже тільки від цієї команди безстрашних супергероїв тепер залежало, чи збережеться життя на Землі або людству доведеться неминуча загибель.

Дивитися онлайн трейлер фільму Ліга справедливості: Частина 1 2017 українською

  • Трейлер
Ліга справедливості: Частина 1 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*