» » Ліга справедливості 2017
Ліга справедливості 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Зак Снайдер
В ролях:
Кірсі Клемонс, Джаред Лето, Галь Гадот, Джейсон Момоа, Езра Міллер, Емі Адамс, Бен Аффлек, Ембер Херд, Генрі Кавілл, Джессі Айзенберг
Формат:
mp4, 3gp

Ліга справедливості 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Ліга справедливості 2017 українською мовою

Два знаменитих супергероя, Бетмен і Супермен, досить довго перебували в стані відвертої ворожнечі, кожен вважав, що планеті Земля необхідний саме такий бездоганний і могутній герой, як він сам. Однак нависла над усім людством жахлива загроза змусила їх переглянути свою позицію і об'єднати зусилля, обидва усвідомили, що іншого виходу просто немає, що лише разом вони зможуть врятувати Землю від підступного Дарксайда, який очолює планету Апокаліпс, здатного знищити весь існуючий Всесвіт.

Супермен і Бетмен приступили до створення абсолютно нової команди, куди вони запросили тих, хто дійсно міг виступити в ролі захисників людей від найнебезпечнішого ворога. Незвичайна група, що отримала назву Ліги Справедливості, складалася з воістину дивних створінь, кожен з яких мав досить непростим характером і власним поглядом на життєво важливі речі. Проте, все прекрасно розуміли, що заради перемоги над жахливим завойовником Дарксайдом необхідно забути про конфлікти і розбіжності, адже тільки від цієї команди безстрашних супергероїв тепер залежало, чи збережеться життя на Землі або людству доведеться неминуча загибель.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Ліга справедливості 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Лига справедливости: Часть 1

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*