» » На секретній службі Її Величності 1969
На секретній службі Її Величності 1969
Рік:
1969 рік
Час:
02:20
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Пітер Р. Хант
В ролях:
Бернард Лі, Теллі Савалас, Габріеле Ферцетті, Дайана Рігг, Лоїс Максуелл, Джордж Лезенбі, Бернард Хорсфолл, Джордж Бейкер, Ільзе Штеппат, Десмонд Ллевелин
Формат:
mp4, 3gp

На секретній службі Її Величності 1969 дивитися онлайн

Опис фільму На секретній службі Її Величності 1969 українською мовою

Фільм «На секретній службі її величності» (On Her Majesty's Secret Service) - це шоста серія офіційної «бондіани», де роль Бонда виконує Джордж Лезенбі. Дана обставина дозволила зробити початок фільму вкрай інтригуючим - оператору не терпиться передати образ нового агента 007 таким, яким його написав Флемінг. У цій серії агент вирушає до Португалії, там він шалено закохується в чарівну дівчину Терезу. Бонд потрапляє в полон до Марку-Анжу Драко - він же голова злочинного угруповання, він же батько коханої Джеймса.

Драко готовий передати інформацію Бонду за умови, що той одружується на Терезі. Бонд знаходить лабораторію Блофельда в Альпах, а Тереза, яка допомагала майбутньому чоловікові, потрапляє в лапи лиходія. За допомогою Драко Джеймс рятує кохану, зриває плани СПЕКТРа, але Блофельд залишається в живих. У фіналі фільму Джеймс одружується на Терезі, але це не хеппі енд: заключна картина - ридаючий Джеймс Бонд. Шлюб виявився недовгим. Чому? Стрічка може здатися занадто затягнутою, але які сцени! Яка гра акторів! Які діалоги! Кожен епізод пронизаний англійським гумором. Кадри погоні в Альпах лоскочуть нерви. У цьому фільмі з'єднані бойовик і мелодрама - на будь-який смак для глядачів.

Кіно На секретній службі Її Величності 1969 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
На секретній службі Її Величності 1969
На секретній службі Її Величності 1969
На секретній службі Її Величності 1969
На секретній службі Її Величності 1969
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*