» » З Росії з любов'ю 1963
З Росії з любов'ю 1963
DVDRip
Рік:
1963 рік
Час:
01:58
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Теренс Янг
В ролях:
Уолтер Готелл, Педро Армендаріс, Даніела Бьянкі, Шон Коннері, Лотте Ленья, Юніс Гейсон, Френсіс Де Вулф, Джордж Пестелл, Бернард Лі, Роберт Шоу
Формат:
mp4, 3gp

З Росії з любов'ю 1963 дивитися онлайн

Опис фільму З Росії з любов'ю 1963 українською мовою

"З Росії з любов'ю" (From Russia with love) - фільм про кримінальний світ, де всі справи вирішуються за допомогою бійок, зброї і грошей. Дія розгортається в красивому турецькому місті Стамбул. Терористична організація планує провести операцію, в якій беруть участь страшенні бійці, СПЕКТР Ернест Ставро Блофельд, Кронстін і Роза Клебб. Їх мета створити політичні розбіжності між СРСР і Великобританією.

Джеймс Бонд кращий секретний агент Англії, який відмінно впорався зі своїм першим завданням, отримує друге, де він повинен вирішити нову проблему. Терористи планують заволодіти спеціальною шифрувальною машиною «Лектор», в якій дуже добре розбирається російський агент Тетяна Романова і вона повинна передати цей пристрій агенту 007 Джеймсу Бонду для безпечної доставки її до Англії. Бандитам це на руку, так як вони хочуть ще й помститися Джеймсу, за вбивство Доктора Ноу, члена їх угруповання.

Ернесту потрібно заманити в пастку Джеймса, вбити його і заволодіти пристроєм, щоб потім його продати за великі гроші Союзу. Джеймса чекають небезпеки, перестрілки, погоні, красиві жінки на цьому завданні, але він завжди має запасний план і маленький чемоданчик з кращими шпигунськими розробками.

Кіно З Росії з любов'ю 1963 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
З Росії з любов'ю 1963
З Росії з любов'ю 1963
З Росії з любов'ю 1963
З Росії з любов'ю 1963
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
Vlad222
Відвідувачі
Добре! Хвільм цікавий, дивитися можна.
7 липня 2017 16:25
1