Джон Уік 2 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
122 хв. / 02:02
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Чад Стахелскі
В ролях:
Джон Легуізамо, Петер Стормаре, Рубі Роуз, Кіану Рівз, Іен Макшейн, Томас Садоскі, Коммон, Девід Патрік Келлі, Бріджет Мойнехен, Лоренс Фішберн
Формат:
mp4, 3gp

Джон Уік 2 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Джон Уік 2 2017 українською мовою

Боротьба зі злочинністю звичайними методами, з дотриманням усіх законних процедур не приносить належного ефекту. Це нескладно пояснити, оскільки серед поліцейських знаходиться чимало людей, готових співпрацювати зі злочинцями. Мотиви такого співпрацю можуть бути різними: від залякування до бажання гарненько заробити. Чесні поліцейські намагаються виконувати свою роботу, але завжди наштовхуються на різні перепони. У Джона Віка немає особливих зобов'язань перед державою або злочинцями, тому він робить свою роботу якісно. Найповажніший кілер продовжує очищувати місто від усякої мерзоти.

На його шляху знову виникнуть старі знайомі. З'являться також і нові персонажі. Герой нажив собі багато недоброзичливців, готових заплатити будь-які гроші за його голову. Джон став великою загрозою для бандитів. У нього не здригнеться рука вбити політика або великого боса, якщо той замішаний в криміналі. Намічена жертва не має шансів. Уїк порушує закон, але робить брудну роботу, якої не хочуть займатися поліцейські. Він знаходиться на прицілі, як у стражів закону, так і у запеклих злочинців. Чоловік не думає про особисті преференції при виконанні будь-якого завдання.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Джон Уік 2 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Джон Уик 2

Джон Уік 2 2017
Джон Уік 2 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
MayDayUA
Відвідувачі
Не відтворюється відео
27 квітня 2017 23:30
1
zerx
Адміністратори
MayDayUA,
поправили, дякую
28 квітня 2017 15:34
159