» » Дивергент 4: Асцидент 2017
Дивергент 4: Асцидент 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Лі Толанд Крігер
В ролях:
Зої Кравіц, Тео Джеймс, Октавія Спенсер, Ансель Елгорт, Наомі Уоттс, Білл Скарсгард, Шейлін Вудлі, Майлз Теллер, Джефф Деніелс, Джонні Уестон
Формат:
mp4, 3gp

Дивергент 4: Асцидент 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Дивергент 4: Асцидент 2017 українською мовою

Режисер фільму «Дивергент 4» знову Роберт Швентке. Перша половина останньої частини проекту розповіла фанатам творчості Вероніки Рот про розпочатої героями успішну спробу втекти. Їм вдається вирватися на свободу з резервації. Оповідання розгортається в засекреченому «Бюро генетичного захисту». В останній частині «Дивергент» буде розкрита і продовжена ця тема.

Фор, Христина, Тріс і Калеб відчувають себе в ролі піддослідних і дізнаються, що стала для них звичною життя - це насправді всього лише експеримент вчених-фанатиків. Дослідники в ході свого експерименту хотіли дізнатися - чи можна отримати досконале потомство при відділенні потрібних особин від дітей, що мають вади. Після того, як учасники експерименту обурилися, вчені-генетики захотіли витерти пам'ять жителям резервації, щоб згодом можна було спочатку повторити свій проект. Тріс в четвертій частині фільму відводиться роль борця за припинення жахливих експериментів, за права людей. Що стали відомими істини підривають дух її близьких. Завдання Тріс - навчитися розуміти людську душу. Вона стане сильною і впевненою в собі. І може принесе себе в жертву.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Дивергент 4: Асцидент 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*