» » Зоряні війни 8: Останній Джедай 2017
Зоряні війни 8: Останній Джедай 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Райан Джонсон
В ролях:
Біллі Лурд, Гвендолін Крісті, Адам Драйвер, Дейзі Рідлі, Керрі Фішер, Бенісіо Дель Торо, Донал Глісон, Оскар Айзек, лупить Люпіта Ніонго, Марк Хемілл

Зоряні війни 8: Останній Джедай 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Зоряні війни 8: Останній Джедай 2017 українською мовою

Честь знімати восьму частину франшизи дісталася відомому режисерові Раяну Джонсону, який ризикнув взяти на себе складне завдання: вдихнути нове життя в легендарну сагу. Історія фільму «Зоряні війни 8» почнеться з прибуття головної героїні Рей на далеку планету АГЧ-то, де всі ці роки переховувався Люк Скайуокер. Дівчині належить пройти важкий шлях становлення джедая, який колись пройшов і сам Люк, щоб врешті-решт приєднатися до повстанців на правах справжньою спадкоємиці давніх традицій старої Республіки.

Тим часом хоробрий Фінн, раніше воював в рядах штурмовиків Нового порядку, а тепер прийняв сторону опору, оговтується від ран, отриманих від сітха-учня Кайло Рена. Він починає виконувати доручення генерала Органи (принцеси Леї), супроводжуваний мудрими напуттям мініатюрної жінки Маз Канати, яка в сьомому епізоді віддала Рей світловий меч Люка. У картині в більшості йдеться про абсолютно нове покоління героїв, але творці не забули і старих добре відомих персонажів. Зокрема, фільм розкриває деякі моменти з життя Люка Скайуокера і принцеси Леї після фінальної шостий частини франшизи. І хоча фільм переповнений сценами битв, перестрілками, сутичками з імперськими штурмовиками і вибухами, тут знайшлося місце глибоким почуттям, сильним уподобанням і одвічному вибору між Темної і Світлої стороною Сили.

Дивитися онлайн трейлер фільму Зоряні війни 8: Останній Джедай 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*