» » Дарт Мол - Учень 2016
Дарт Мол - Учень 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
18 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Шоун Бу
В ролях:
Пол Клесс, Мая Фелісітас Бергманн, Бен Шамма, Сефа Демірбас, Дірк Чвяльковські, Лі Хуа, Свен Юнг, Ескіндір Тесфай, Матіс Ландвер
Формат:
mp4, 3gp

Дарт Мол - Учень 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дарт Мол - Учень 2016 українською мовою

Фільм «Дарт Мол - Учень» - короткометражка, що поповнила всесвіт франшизи «Зоряні війни». Дарт Мол повинен стати Верховним лордом ситхів. Він проходить підготовку далеко від сторонніх очей і змушений зберігати в таємниці визначене майбутнє. Будь-який сторонній, який опинився на території антигероя, винищується негайно, щоб уникнути збою в ідеальному плані наставника. На слід Дарта Мола проте зуміли вийти шестеро джедаїв, до ладу не знають, що саме вони шукають. Сила привела їх на місце зустрічі з Дартом Молом, і це передбачувано закінчилося боєм.

Хоча всі присутні озброєні світловими мечами і мають за спиною багато годин тренувань, Дарт Мол перевершує опонентів на голову. Будучи жорстоким і безпринципним, він розправляється з непроханими гостями в міру можливостей. Навіть розуміючи справжню силу противника, джедаї не можуть відступити: якщо вони втечуть, це лише відстрочить зустріч, і Дарт Мол буде ще більш могутнім, а зараз існує ймовірність перемоги, і, відповідно, можливість уникнути жертв в майбутньому.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Дарт Мол - Учень 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*