» » Пітбуль: Нові порядки 2016
Пітбуль: Нові порядки 2016
Рік:
Країна:
Час:
133 хв. / 02:13
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Патрік Вега
В ролях:
Агнешка Дігант, Богуслав Лінда, Томаш Освіцінські, Міхал Кула, Анджей Грабовскі, Павло Круліковський, Юлія Погребіньска, Майя Осташевска, Петро Страмовські, Кшиштоф Чечот

Пітбуль: Нові порядки 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Пітбуль: Нові порядки 2016 українською мовою

Представлений художній твір є сюжетним продовженням першої частини, але тут представникам відразу декількох поліцейських відділень доведеться об'єднати зусилля в боротьбі проти найнебезпечнішого супротивника. Спочатку, Майамі вважала, що належить займатися затриманням чергових дилетантів, що влаштовують зухвалі злочини, але, через деякий час з'ясувалося, що поліцейські напали на слід найбільш професійно підготовленої банди лиходіїв. Дівчина звертається за допомогою до інших копам, які займаються розслідуванням справ, в яких фігурують потенційні цілі. Правда, для початку, спільну мову ніяк не виходить знайти, адже представники різних відділів керуються власними принципами в роботі і нав'язати власну думку, часом, виступає практично нереальним завданням. Але необхідно працювати в одній команді, інакше зловмисники все також продовжать вносити хаос і беззаконня на вулиці рідного міста.

До того ж, Майамі здається, що злочинці заздалегідь знають, куди поліція завдасть наступний удар, адже як інакше кажучи можна пояснити неможливість влаштувати засідку або вистежити негідників? Бути може, хтось із команди «зливає інфу» на сторону? Але як обчислити зрадника, і чи існує він взагалі?

Кіно Пітбуль: Нові порядки 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*