» » Парадокс 2016
Парадокс 2016
Рік:
Країна:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Майкл Херст
В ролях:
Адам Хасс, Зої Белл, Джонатан Кемп, Мелік Йоба, Бьорн Алекс Олсен, Стів Су, Нік Бенсман, Брайан Флаккус, Майкл Аарон Мілліган, Даррен Бейлі

Парадокс 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Парадокс 2016 українською мовою

Група талановитих вчених, що фінансуються впливовим паном Ландау, працює над засекреченим проектом, який може стати справжнім проривом в науці. Створивши унікальну установку і провівши необхідні розрахунки, наші герої збираються здійснити перше в світі подорож у часі, відправивши в недалеке майбутнє сміливця з власної команди. Під чітким керівництвом Ландау в строго призначений час вони успішно відправляють Джима на годину вперед, сказавши йому, щоб той їх почекав і про все докладно розповів. Але яким було здивування наших героїв, коли через кілька хвилин після відправлення, моторошно переляканий Джим повертається назад, повідомляючи спантеличеним колегам, що всього через годину вони все будуть мертві.

Не вірячи в слова наляканого першопрохідника, експериментатори вирішуються ще на один часовий стрибок в майбутнє, щоб хтось інший міг підтвердити його правоту. В той момент наші герої зовсім не здогадувалися, що кожна подорож у часі створює свій часовий парадокс, і незабаром ефекти від неконтрольованих переміщень починають накладатися один на одного, створюючи при цьому абсолютно непередбачувані події.

Кіно Парадокс 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*