Снайпер 2 2002
Рік:
2002 рік
Країна:
США, Угррщина
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Крейг Р. Бекслі
В ролях:
Лінден Ешбі, Еріка Марожан, Тамаш Пушкаш, Том Беренджер, Ференц Ковач, Боким Вудбайн, Кан ТОДА, Барна Ійеша, Ден Батлер, Денніс Хейден
Формат:
mp4, 3gp

Снайпер 2 2002 дивитися онлайн

Опис фільму Снайпер 2 2002 українською мовою

«Снайпер 2» (Sniper 2) - це продовження легендарного бойовика Крейга Бекслі. На цей раз дія відбувається в самому серці Східної Європи, куди направляється снайпер Том Беккет з важливим, але вкрай ризикованим завданням: знищити сербського генерала Валасторія, винного у військових злочинах в Косово. Його напарник Джейк Коул - колишній армійський стрілок, обвинувачений у вбивстві офіцера. Для Джейка успішне виконання місії - єдиний шанс уникнути смертної кари і вийти на свободу.

В Європі Беккета і Коулу допомагає Софія - місцева підпільниця, прекрасно орієнтується в місті і обіцяє показати ідеальне місце для виконання пострілу. У кожного з героїв своя історія, свої мотиви для виконання місії. Але яку мету переслідує кожен з них? І чи не стануть вони самі мішенню для ворога? Захоплюючий сюжет, непрості взаємини героїв, небезпеки і зради, що підстерігають на кожному кроці, постійна гонка зі смертю, в якій кожна секунда зволікання може стати вирішальною, роблять даний фільм дійсно незабутнім.

Кіно Снайпер 2 2002 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Снайпер 2 2002
Снайпер 2 2002
Снайпер 2 2002
Снайпер 2 2002
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*