Снайпер 3 2004
Рік:
2004 рік
Країна:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
П.Дж. Пеше
В ролях:
Джон Доумен, Говіт Ваттанакул, Жанетта Арнетт, Деніс Арндт, Трой Уінбуш, Нопханд Буньян, Том Беренджер, Будинок Хетракул, Байрон Манн, Вільям Даффі
Формат:
mp4, 3gp

Снайпер 3 2004 дивитися онлайн

Опис фільму Снайпер 3 2004 українською мовою

Драматичний бойовик «Снайпер 3» (Sniper 3) є третьою частиною в серії фільмів про легендарного снайпера Томаса Бекетт. Головний герой - професіонал у своїй ризикованій справі. У нього за спиною значний бойовий досвід. Саме тому представники Агентства національної безпеки наймають його для дуже важливої ​​і небезпечної роботи. Томасу доручили завдання щодо усунення ватажка терористів, який співпрацює з радикальним угрупуванням ісламізму організацією «Джемаа Ісламія».

Доблесний ветеран секретних операцій береться за роботу, ще не знаючи, які несподіванки його підстерігають. Терористом виявляється його колишній товариш по службі Пол Фіннеган, що вважався загиблим. Мало того, Томаса атакує ворожий стрілок. Справа приймає все більш загадковий оборот. Головний герой розуміє, що замовники явно від нього щось приховали. Його життя тепер під загрозою, тому Томас вирішує діяти самостійно і докопатися до істини. Динамічні перестрілки, інтригуючий сюжет і харизма головного героя роблять фільм гідним представником жанру.

Кіно Снайпер 3 2004 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Снайпер 3 2004
Снайпер 3 2004
Снайпер 3 2004
Снайпер 3 2004
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*