» » Рівнини Меркурія 2016
Рівнини Меркурія 2016
Рік:
Країна:
Час:
102 хв. / 01:42
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Чарльз Бурмейстер
В ролях:
Марк Хенсон, Маргарет Енн Гарза, Енді Гарсіа, Брінлі Грейс, Джо Гонзалес, Анджела Сарафян, Скотт Іствуд, Джастін Арнольд, Нік Чинланд, Майк Гассевей

Рівнини Меркурія 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Рівнини Меркурія 2016 українською мовою

Мітч за своє недовге життя зробив безліч дурних вчинків, які приводили до закономірним наслідків, але остання витівка хлопця взагалі змусила його покинути рідне місто. Містер Девіс перейшов дорогу кримінальним структурам, представники яких оголосили на нього справжнє полювання. Єдиний порятунок бачиться в подорож за кордон - прямо в Мексику, де Мітч зможе загубитися серед безкраїх рівнин. Але на місці героя чекає ще більше небезпек.

В кінцевому пункті Девіс стає учасником групи, в яку входять войовничо налаштовані підлітки. Метою організації є боротьба з наркокартелями, постачальними наркотичними речовинами не тільки рідна держава, а й сусідні Штати. Так що, можна сказати, що спонукання благородні, але вбивства людей все ж є гріхом, за який згодом доведеться відповісти. Чи не в нашому світі, так в наступному.
Правда, з часом з'ясовується жахлива правда - група виявилася не такою вже благородної, і оточують Мітча аж ніяк не друзі. Героєві належить справлятися вже з новими противниками, які, до того ж, є далеко не такими благородними, як «рідні» головорізи, що переслідували його в Америці.

Кіно Рівнини Меркурія 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Рівнини Меркурія 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*