» » Полювання на ангелів / Максимум Райд 2016
Полювання на ангелів / Максимум Райд 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
88 хв. / 01:28
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джей Мартін
В ролях:
Керрі Уомплер, Гавін Левіс, Ліліана Врей, Еллі Марі Еванс, Пітер О'Брайен, Ліллі Оуенс, Тетона Джексон, Зейн Еморі, Патрік Джонсон, Люк Грегорі Кросбі
Формат:
mp4, 3gp

Полювання на ангелів / Максимум Райд 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Полювання на ангелів / Максимум Райд 2016 українською мовою

Людина завжди мріяла мати крила, які дозволять нам без будь-якої сторонньої допомоги і, не використовуючи літаки-вертольоти, відправитися в стрімкий політ між хмар, оглядаючи прекрасний світ з величезної висоти. Але, еволюціонуючи, ми все також залишалися прикутими до землі, без найменшого шансу стати птахами. Правда, декільком головним героям «пощастило» затесатися в ряди піддослідних, над якими проводили різні експерименти, і тепер у кількох хлопців і дівчат з'явилися справжні крила!

Мало хто знає, скільки мук довелося пройти основною діючою персонажам, і лише трохи зміцнівши, герої втекли з лабораторії, в якій їх перетворили на напівлюдей-напівптахів. Але творці не бажають так просто відпускати «досвідчені зразки», і в погоню за пурхають представниками «хомо сапієнс» відправляються більш люті хижаки і такі ж учасники експериментів. Хлопцям треба буде пройти через безліч випробувань на шляху до справжньої свободи, але кровожерливі гібриди, створені з хромосом людини і вовка, ніколи не відстануть від потенційної жертви. Шукачі слідують по п'ятах, і залишається все менше часу для того, щоб вдихнути аромат справжньої свободи.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Полювання на ангелів / Максимум Райд 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*