» » Останнє пограбування 2016
Останнє пограбування 2016
Рік:
Країна:
Час:
84 хв. / 01:24
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майк Мендез
В ролях:
Нік Прінсип, Марк Келлі, Майкл Шеннон Дженкінс, Кен Лайл, Зо Зозак, Христина клеб, Торранс Кумбс, Вікторія Претт, Джон О'Брайен, Генрі Роллінз

Останнє пограбування 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Останнє пограбування 2016 українською мовою

Ретельно все спланувавши, озброєна група молодих людей вривається в уже закритий філія одного з банків, який переживає свої не найкращі часи. Знаючи, що охорону вже давно звільнили, а камери спостереження тиждень як не працюють, наші герої розраховують на легку здобич, збираючись без шуму і пилу якнайшвидше очистити залишився вміст банківських сейфів і сховатися з місця події до приїзду поліції.

Незважаючи на те, що в банку виявляються відвідувачі, яких там не повинно було бути, злочинці продовжують діяти за планом, і незабаром один з членів команди виявляється в сховище, де він негайно приступає до злому. В той момент наші герої зовсім не здогадувалися, що разом з ними в банку виявляється божевільний серійний вбивця, якого вже довгі роки безуспішно розшукує поліція. Відомий тим, що всі його жертви залишалися без очей, жорстокий психопат одного за іншим починає вбивати горе-грабіжників, абсолютно несподівано такого повороту подій, перетворюючи просте, на перший погляд, пограбування в криваву бійню.

Кіно Останнє пограбування 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*