» » Поранений: Повернення 2016
Поранений: Повернення 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Індія
Час:
127 хв. / 02:07
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Санні Деол
В ролях:
Надіра Баббар, Закир Хуссейн, Херш Чхая, Тіска Чопра, Рамеш Део, Нарендра Джха, Руханіка Дхаван, Санні Деол, Рішаб Арора, Маной Йоші
Формат:
mp4, 3gp

Поранений: Повернення 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Поранений: Повернення 2016 українською мовою

Події бойовика "Поранений: Повернення" розвиваються минаючи 15 років після фіналу першої частини. Внаслідок зверненої до минулого хроніці, з якою і починається картина, глядач дізнається що сталося за довгі роки. Аджай зміг поквитатися за вбивство своїх рідних - на очах багатьох очевидців він випустив кулю в Бальванта Раї, душогубку, згодом помер від поранення. Потім герой сам здався поліції, його не хвилювало, що буде далі, головне - він зміг розплатитися за смерть улюблених. Відсидівши свій термін, чоловік виходить на свободу, але не може знайти собі місця без своєї родини, його часом відвідують думки про самогубство.

Допомагає бідоласі прийти в себе якась добра жінка. Хлопець влаштовується працювати кореспондентом в маленьке незалежне видання, і стрімко піднімається по службовому терені. Освоївшись у новій сфері, чоловік стає керівником власної газети. Незважаючи на свої успіхи, герой не перестає встановлювати правосуддя - Аджай Мехра сприяє правоохоронцям в затриманні злочинців на вулицях міста, таким чином борючись з криміналом і не одноразово беручи участь у проведених наслідки. На цей раз переконанням Аджая щодо злочинності чекає серйозна перевірка - злочинців стає його давній приятель, а в такій ситуації нелегко зберігати об'єктивність.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Поранений: Повернення 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*