» » Темна павутина 2016
Темна павутина 2016
Рік:
Країна:
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Бруно Вассенат
В ролях:
Кендра Сью Уолдман, Хінд Аттассі, Тоні Харрісон, Денні Гловер, Петра Сіландер, Гійом Дельбар, Вінсент Лезенеш, Олів'є Грюнер, Мохаммед Абну Нуссаір, Ібрахіма Кейта

Темна павутина 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Темна павутина 2016 українською мовою

Крім звичайного Інтернету є ще Темна Павутина, про яку широкому загалу нічого не відомо. Це окремі сегменти, організовані за схожим принципом, але не підключені до загальної мережі, їх не можна засікти, обчислити, а причетних до них осіб - якось виявити. За можливість стати володарями доступу мільйонери платять величезну купу грошей, бажаючи побачити в режимі реального часу бої без правил на виживання.

Спеціально навчені люди викрадають молодих і красивих дівчат для того, щоб почати за ними полювання прямо перед камерами. Полонянкам цієї божевільної історії дається фора, протягом якої вони можуть намагатися втекти, сховатися, замаскуватися. Але справа в тому, що люди, які зараз йдуть за ними - це професіонали, які вбивали вже неодноразово заради дуже великих грошей. Тому шансів вижити дуже мало.

І починає литися кров, а все це транслюється в Темної Павутині ... Похмура атмосфера нагнітається все більше, сильніше підкреслюючи явне каліцтво, що відбувається. Чи вийде у кого-небудь з дівчат врятуватися? А що буде, якщо хтось перейметься до них жалістю? Чи зможе вистояти проти божевільних команда, яка вирішила в відчайдушний момент стати дружною і згуртуватися проти спільної біди? Викраденим дуже страшно, вони втомилися, поняття не мають, де вони, але їм потрібно бігти, щоб отримати можливість врятуватися. І, може бути, привести допомогу. Звичайно, якщо ще хтось залишиться в живих. Переслідувачі ж не хочуть відпускати щасливих дівчат: адже їх свобода означає кінець для всієї системи.

Кіно Темна павутина 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*