» » Джил, Джанг і Джак 2016
Джил, Джанг і Джак 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Індія
Час:
136 хв. / 02:16
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дірадж Вайди
В ролях:
Біпін, Амарендран, Рада Раві, Санатх, Нассер, Авінаш Рагудеван, Бхагаватхі Перумал, Арджил Баладжи, Саї Дхіна, Сіддхартх
Формат:
mp4, 3gp

Джил, Джанг і Джак 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Джил, Джанг і Джак 2016 українською мовою

Індійський комедійний кримінальний бойовик режисера Діраджа Вайди, що оповідає про недалеке майбутнє, в якому наш світ став ще небезпечнішим, безумнішим і аморальнішим, ніж раніше. У центрі сюжету картини виявляються троє найяскравіших представників цього нового часу, дивним чином поєднують в собі неабияку частку нерозсудливості, ліні і легковажності, що відрізняються досить-таки аморальною поведінкою.

Ці хлопці, які називають себе Джил, Джанг і Джак, давно пов'язали свої життя з криміналом, працюючи в міру своїх скромних сил і здібностей. Але одного разу вони отримують привабливу пропозицію від злобного міжнародного злочинного боса, що займається, серед іншого, контрабандою наркотичних речовин. Унаслідок постійно погіршується, на цьому специфічному «ринку», він ризикує залишитися без роботи у разі, якщо чергова партія «товару» не доставлена ​​в термін і за потрібною адресою. Саме для цього відповідального завдання йому потрібні були не надто «засвічені» особистості, на роль яких відмінно підійшли легковажні головні герої, відразу погодилися на таку унікальну можливість проявити себе. Так починається їх незвичайну подорож на дивовижному транспортному засобі, що зберігає в собі один неймовірний сюрприз вартістю в мільйони. І поїздка обіцяє бути дуже цікавою і захоплюючою!

Фільми 2016 онлайн

Кіно Джил, Джанг і Джак 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*