» » Лють 2: Смертна кара 2014
Лють 2: Смертна кара 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Канада, Німеччина
Час:
93 хв. / 01:33
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Уве Болл
В ролях:
Нейтан Лефельдт, Уве Болл, Метт Фрюер, Майк Допуд, Джон Семпсон, Локлин Манро, Брендан Флетчер, Брюс Блейн, Міхаелла Манн, Шелдон Троско
Формат:
mp4, 3gp

Лють 2: Смертна кара 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Лють 2: Смертна кара 2014 українською мовою

Що може бути більш безсилим ніж бажання однієї людини змінити всю систему, за якою живе цілий світ. У фільмі "Лють" (Rampage: Capital Punishment) детально показано бажання одного, не зовсім впевненого в собі людини, перетворити весь навколишній світ в хаос. Для цього він, озброївшись до зубів і надівши на себе обладунки, вбиває всіх, хто зустрічається на його шляху. Розмови на тему вічних цінностей з усіма, кого він ще не вбив змушують глядачів зрозуміти причину його вчинків. При чому такі задушевні бесіди головний герой воліє вести не з найяскравішими представниками людства.

Найчастіше в цій ролі виступають ті люди, які вже давно опинилися на нижчій сходинці соціальних сходів. Хаотичні і безглузді на перший погляд вбивства, насправді є чітко складеним алгоритмом дій людини, яка постраждала від дій тієї самої системи, зруйнувати яку він і намагається. Нуднуватий і одноманітний на перший погляд фільм, затягує і до кінця глядач мимоволі опиняється в гущавині всіх, що відбуваються на екрані. Передбачити вчинки головного героя-вбивці неможливо, тому кожен його новий крок є інтригою, зрозуміти яку намагається кожен, хто хоч раз дивився цей фільм.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Лють 2: Смертна кара 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Лють 2: Смертна кара 2014
Лють 2: Смертна кара 2014
Лють 2: Смертна кара 2014
Лють 2: Смертна кара 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*