Лють 2009
Рік:
2009 рік
Країна:
Канада, Німеччина
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Уве Болл
В ролях:
Майкл Паре, Брендан Флетчер, Кеті Грейс, Шон Сайпос, Штеффен Менекес, Малкольм Стюарт, Лорі Брунетті, Роберт Кларк, Метт Фрюер, Лінда Бойд

Лють 2009 дивитися онлайн

Опис фільму Лють 2009 українською мовою

Фільм є актуальним відображенням реальної дійсності, що відбуваються в Америці. Кінокартину «Лють» (Rampage) можна назвати соціальною драмою-бойовиком. В останні роки в новинах світу часто миготіли повідомлення про розстріли звичайними громадянами звичайних жителів того чи іншого американського міста. Що їх штовхає на такий радикальний крок: доступність покупки зброї ?; сімейні негаразди ?; або дійсне співпереживання подій в країні і в світі? На ці питання кожен глядач знайде свої відповіді.

Спокійний до пори до часу хлопець Білл Вільямсон тихого американського містечка «раптом» екіпірується як армійський спецназівець і йде на вулицю вбивати всіх, хто попадається йому на шляху. Він вважає їх винними у всіх світових економічних катаклізмів, це вони - обивателі, довели країну до політичної нестабільності та вони, на думку Вільямсона, повинні за це відповісти. Картина соціальна, незважаючи на криваві розправи над мирними громадянами. Що послужило тією межею, яку герою довелося перейти? Хіба він один такий в суспільстві? Як іншим уникнути зустрічі з такими людьми? Ефект фільму посилюється коментарями за кадром Білла. Кінокамера постійно трясеться, ніби все знімає сам Вільямсон.

Кіно Лють 2009 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Лють 2009
Лють 2009
Лють 2009
Лють 2009
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*