» » Редуктори 2016
Редуктори 2016
Рік:
Країна:
Час:
82 хв. / 01:22
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон О. Хартман
В ролях:
Джек Девіс, Стюарт Стоун, Емілі Пічі, Аланна Романські, Шон Деррі, Джо Чіта, Алана Хіксон, Джаррод ДіДжіорджі, Массімо Ліста, Джеффрі Карпентер

Редуктори 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Редуктори 2016 українською мовою

Американська драма режисера Джона О. Хартмана, що оповідає про видовищному і одночасно суворому світі автоспорту, який не прощає помилок. Колись в минулому батько Боббі був відомим автогонщиком і брав участь у багатьох престижних змаганнях, поки не загинув в результаті серйозної аварії при черговому змагальному заїзді. Це стало найсильнішим шоком для дитини, який згодом так і не оговтався від потрясіння, заробивши натуральну фобію у вигляді нездатності сідати за кермо і керувати транспортним засобом. Але це далеко не першочергова його проблема, оскільки в даний момент підлітка можуть виключити з навчального закладу за погану успішність і численні пропуски занять.

У цей важкий для головного героя час єдиним, хто виявився готовим запропонувати руку допомоги, виявляється директор школи, що пропонує змінити обстановку і влаштуватися на роботу в автомайстерню за спеціальною навчальною програмою. Так починається його нове життя в оточенні ненависних йому спочатку механізмів, колись назавжди позбавили його рідну людину. Згодом він змінює своє ставлення як до автомобілів, так і до перегонів завдяки чималим зусиллям з боку роботодавця - колоритного автомеханіка, який добре знав його батька. Більш того, закладіть справжнім профі в питаннях ремонту практично будь-яких типів транспорту, одного разу він вирішується взяти участь в повноцінних гоночних змаганнях на відновленої разом зі своїм наставником машині, щоб виграти такий необхідний його сім'ї грошовий приз.

Кіно Редуктори 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*