» » Перестрілка 2017
Перестрілка 2017
DVDRip
Рік:
2017 рік
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Бен Вітлі
В ролях:
Брі Ларсон, Майкл Смайлі, Енцо Чіленто, Ноа Тейлор, Джек Рейнор, Сем Райлі, Кілліан Мерфі, Армі Хаммер, Шарлто Коплі, Бабу Сізей
Формат:
mp4, 3gp

Перестрілка 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Перестрілка 2017 українською мовою

Дія захоплюючого фільму розгортаються в 1978 році в Бостоні, на околиці якого розташований покинутий склад, який став місцем зустрічі між нехтують законом діловими людьми: членами ІРА, Крісом і Френком, і місцевими постачальниками зброї, Верноном і Ордом, попередньо отримали солідне замовлення на партію автоматичних гвинтівок М16. А щоб відчайдушні хлопці, які мають своє авторитетну думку та вагомий аргумент у вигляді зарядженого стовбура, прихованого десь під одягом, завчасно не наламали дров, роль контролюючого ситуацію посередника бере на себе чарівна і кілка на мову Джастін.

Ось тільки все йде шкереберть, коли з'ясовується, що замість обіцяного зброї, постачальники привезли зовсім інші гвинтівки. А в розжарилася до межі нервовою обстановці, коли одні не хочуть купувати те, чого не замовляли, а інші бажають отримати обіцяні гроші, будь-який невірний дія може призвести до цілком передбачуваних наслідків. Опинившись не в силах знайти задовольняє кожну з сторін рішення, розпалені хлопці вирішують з'ясувати між собою стосунки, влаштувавши божевільну перестрілку.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Перестрілка 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Перестрелка

Перестрілка 2017
Перестрілка 2017
Перестрілка 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*