» » Перестрілка 2016
Перестрілка 2016
Рік:
Режисер:
Бен Вітлі
В ролях:
Брі Ларсон, Майкл Смайлі, Енцо Чіленто, Ноа Тейлор, Джек Рейнор, Сем Райлі, Кілліан Мерфі, Армі Хаммер, Шарлто Коплі, Бабу Сізей

Перестрілка 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Перестрілка 2016 українською мовою

Дія захоплюючого фільму розгортаються в 1978 році в Бостоні, на околиці якого розташований покинутий склад, який став місцем зустрічі між нехтують законом діловими людьми: членами ІРА, Крісом і Френком, і місцевими постачальниками зброї, Верноном і Ордом, попередньо отримали солідне замовлення на партію автоматичних гвинтівок М16. А щоб відчайдушні хлопці, які мають своє авторитетну думку та вагомий аргумент у вигляді зарядженого стовбура, прихованого десь під одягом, завчасно не наламали дров, роль контролюючого ситуацію посередника бере на себе чарівна і кілка на мову Джастін.

Ось тільки все йде шкереберть, коли з'ясовується, що замість обіцяного зброї, постачальники привезли зовсім інші гвинтівки. А в розжарилася до межі нервовою обстановці, коли одні не хочуть купувати те, чого не замовляли, а інші бажають отримати обіцяні гроші, будь-який невірний дія може призвести до цілком передбачуваних наслідків. Опинившись не в силах знайти задовольняє кожну з сторін рішення, розпалені хлопці вирішують з'ясувати між собою стосунки, влаштувавши божевільну перестрілку.

Дивитися онлайн трейлер фільму Перестрілка 2016 українською

  • Трейлер
Перестрілка 2016
Перестрілка 2016
Перестрілка 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*