» » Перестрілка 2017
Перестрілка 2017
DVDRip
Рік:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Бен Вітлі
В ролях:
Брі Ларсон, Майкл Смайлі, Енцо Чіленто, Ноа Тейлор, Джек Рейнор, Сем Райлі, Кілліан Мерфі, Армі Хаммер, Шарлто Коплі, Бабу Сізей

Перестрілка 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Перестрілка 2017 українською мовою

Дія захоплюючого фільму розгортаються в 1978 році в Бостоні, на околиці якого розташований покинутий склад, який став місцем зустрічі між нехтують законом діловими людьми: членами ІРА, Крісом і Френком, і місцевими постачальниками зброї, Верноном і Ордом, попередньо отримали солідне замовлення на партію автоматичних гвинтівок М16. А щоб відчайдушні хлопці, які мають своє авторитетну думку та вагомий аргумент у вигляді зарядженого стовбура, прихованого десь під одягом, завчасно не наламали дров, роль контролюючого ситуацію посередника бере на себе чарівна і кілка на мову Джастін.

Ось тільки все йде шкереберть, коли з'ясовується, що замість обіцяного зброї, постачальники привезли зовсім інші гвинтівки. А в розжарилася до межі нервовою обстановці, коли одні не хочуть купувати те, чого не замовляли, а інші бажають отримати обіцяні гроші, будь-який невірний дія може призвести до цілком передбачуваних наслідків. Опинившись не в силах знайти задовольняє кожну з сторін рішення, розпалені хлопці вирішують з'ясувати між собою стосунки, влаштувавши божевільну перестрілку.

Кіно Перестрілка 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Перестрілка 2017
Перестрілка 2017
Перестрілка 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*