» » Особливо впертий 2016
Особливо впертий 2016
Рік:
Країна:
Індія
Час:
109 хв. / 01:49
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Судха Конгара
В ролях:
Мадхаван, Олімпік Девараджан, Рітіка Сінг, Каалі Венкат, Нассер, Балджіндер Каур, Рада Раві, Закір Хуссейн, Bipin, Мумтаз Соркар

Особливо впертий 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Особливо впертий 2016 українською мовою

Сюжет індійської спортивної драми «Особливо впертий» повідає глядачеві історію Аді, процвітаючого тренера з боксу, що знаходиться в тривалому конфлікті з колегою Девом Кхатрі, чільним тренером, який вирізняється лукавством і підступністю. Героя, на підставі непідписаного листа, надісланого в спортивний комітет, звинувачують в сексуальному посяганні і внаслідок цього державним інститутом боксу він переводиться в Мадрас. Власне тут чоловік і знаходить сімнадцятилітню дівчину-рибалки Мадхі, що володіє, на його думку, прихованим потенціалом боксера.

Дівчинка не дуже охоче, але все ж дає згоду пройти навчальний курс у Аді. Лакс, рідна сестричка дівчата, яка не бажає її спортивної кар'єри, таємно провокує якийсь скандал, після якого переможе Мадхі і викладачем відбувається настільки серйозний розкол, що інструктор сам не бажає продовжувати займатися з молодою боксерка. Подальший розвиток подій призводять дівчину в поліцейське відділення, де вона, дізнавшись про арешт учителя, вносить за нього заставу. Чи впізнають герої правду і чи послідує продовження тренувань? Чи поділяє починаюча спортсменка надії свого наставника на те, що разом вони зможуть добитися визнання на міжнаціональному рівні? Чи матиме успіх Кхатрі у плетиві інтриг і підстав проти героя?

Кіно Особливо впертий 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*